Terminalde temizlik çalışması!

Terminalde temizlik çalışması!

Terminalde temizlik çalışması!
13.02.2021 - 15:59
554

  Düzce Belediyesi, hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında il genelinde cadde ve sokaklardaki temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri sabah saatlerinde Şehirlerarası Otobüs Terminalinde detaylı temizlik ve dezenfekte çalışması yürüttü.

  Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, pandemi sürecinde temizlik çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor. Haftaiçi mesailerini aksatmayan ekipler, hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında da  detaylı temizlik çalışması yürütüyor.  

OTOGARDA DETAYLI TEMİZLİK

   Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri her gün yüzlerce kişinin kullandığı Şehirlerarası Otobüs Terminalinde detaylı temizlik çalışması gerçekleştirdi. İlk olarak otogarın ortak kullanım alanlarına "gelişi güzel"  atılan çöpleri ve kaldırım taşları arasına sıkışan sigara izmaritleri temizleyen ekipler, daha sonra çöp konteynırlarını  dezenfekte etti. Temizlik ekipleri son olarak otogarın yol ve kaldırımlarını basınçlı suyla yıkadı.

   Öte yandan Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, terminalde  ortak kullanım alanlarındaki temas edilen noktaların her gün, günde iki kez dezenfekte edildiğini hatırlattı.