Düzcespor için 25 lirasına kıyamadı

Düzcespor için 25 lirasına kıyamadı

Düzcespor  için 25 lirasına kıyamadı
23.02.2021 - 22:44
593

  Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan,  Düzcespor yönetiminin başlattığı Hatıra Bilet kampanyası için,  “Düzcespor’a verecek param yok” demesi tepkilere neden oldu. Tozan’ın açıklamasını talihsizlik olarak değerlendiren  sporseverler, “ Bu şehrin de bu dakikadan sonra sana verebileceği bir şey yok!!!”  tepkisinde bulundular.

50 yılı aşan tarihine  yeni bir şampiyonluk hikayesi daha eklemek isteyen Düzcespor yönetimi, Korona Virüs tedbirleri kapsamında maçların seyircisiz oynanması nedeniyle büyük bir tribün geliri kaybı yaşadı.  Yaşanan gelir kayıplarını taraftarı ve tüm şehir birlikte geride bırakmak isteyen Düzcespor Yönetimi “HATIRA BİLET” kampanyasını başlattı.

25 Tl tutarında ki bilet satışının  başlatıldığı günden itibaren işçisinden memuruna, sanayicisinden esnafına toplumun bütün kesimlerinin büyük bir teveccühü ile karşılaşan Hatıra Bilet Kampanyasına katılanlar bu başarı hikayesinde benim de bir katkım olsun diye düşündü.

İster bu şehirde yaşasın ister gurbette, kendini Düzceli sayan herkes  bu ilin takımına sahip çıkarak aslında Düzce’nin yakaladığı birliktelik havasına sahip çıktı…

Bir kişi hariç.

O da Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan…

Düzcespor’a destek vermeyen Tozan’ın üstüne üstlük “Düzcespor’a verecek param yok” demesi, spor camiasında infiale neden oldu.

Tozan’ın açıklamasına sosyal medyada büyük tepki gösterildi…

“  Kırmızı Şimşekler,  Belediye Başkanı koltuğuna oturan Tozan, bu şehrin takımı için verecek paran yok!!! Bu şehrin de bu dakikadan sonra sana verebileceği bir şey yok!!! “

“ Bu gün kentin birlikteliğine sahip çıkmayana, yarın kent hiç sahip çıkmaz. Unutma ki birlikte olunca güçlü olursun. Tek başına güç oturduğun  koltuk gidene kadar senindir. “ yorumları yapıldı.