Sigorta prim teşvikinin süresi uzatıldı: Keskinden Cumhurbaşkanına teşekkür

Sigorta prim teşvikinin süresi uzatıldı: Keskinden Cumhurbaşkanına teşekkür

Sigorta prim teşvikinin süresi uzatıldı: Keskinden Cumhurbaşkanına teşekkür
25.02.2021 - 07:59
347

  Cumhurbaşkanlığı kararı ile aralarında Düzce'nin de bulunduğu 51 il ve 2 ilçede 5510 sayılı Kanundaki “5 puanlık” indirime ilave olarak sigorta primine esas kazanç alt sınırı üzerinden “ilave 6 puan” olarak uygulanmakta olan sigorta prim teşvikinin süresi 2021 sonuna kadar uzatıldı.

   Cumhurbaşkanlığı kararı ile aralarında Düzce'nin de bulunduğu 51 il ve 2 ilçede sigorta prim teşvikinin süresi 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatıldı.

   Konuya ilişkin açıklama yapan Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin şu ifadeleri kullandı:

   "AK Parti Düzce İl Başkanımız Mustafa Keskin: Cumhurbaşkanı Kararı ile; aralarında Düzce ilimizinde bulunduğu 51 il ve 2 ilçemizde üretim ve istihdamı artırmak için 5510 sayılı Kanundaki “5 puanlık” indirime ilave olarak sigorta primine esas kazanç alt sınırı üzerinden “ilave 6 puan” olarak uygulanmakta olan sigorta prim teşvikinin süresi 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatılmıştır.

   Düzcemize, işverenlerimize ve tüm esnaflarımıza hayırlı olsun. 

   Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sn. Zehra Zümrüt Selçuk'a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum". 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar