DÜZCENİN SESİ OLDU

DÜZCENİN SESİ OLDU

DÜZCENİN SESİ OLDU
26.02.2021 - 08:18
489

 Oxijen Medya Grubu’nun internet yayıncılığında hizmet veren ‘Oxijen Tv.’ kuruluşunun 3’üncü yıl dönümünü kutluyor. 25 Şubat 2019 tarihinde yayına başlayan Oxijen tv, internet ortamında her gün aralıksız yayın yaparak sürekli ve istikrarlı yayıncılığın öncüsü oldu. Oxijen Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş sorumlu ve ilkeli yayıncılık yaptıklarını belirterek ‘Oxijen hayatımızda yeni bir soluk oldu. Biz sadece nefes değil, halkın sesi olduk. Hayatın içine girdik. Bu yüzden iyi bir iş yaptığımıza inanıyoruz, bu yüzden gururluyuz’ dedi.

Oxijen tv’nin iki yıllık süreç içinde tarafsız ve doğru yayıncılığının her kesim tarafından takdir edildiğini vurgulayan İslam Keleş bu konuda şu görüşlere yer verdi “ Güvenilir, doğru, tarafsız ve halkın beklentilerini karşılayan yayıncılık anlayışıyla internet yayınlığında önemli bir yer edindik. Bu bize, seyircinin teveccühünü kazandığımızı gösterir. Bizim için saygı duyduğumuz ve korumaya çalıştığımız en önemli temel kavramlardan bir tanesi budur.

Amacımız, manevi ve milli değerlerimiz çerçevesinde etik değerlere bağlı kalmak, halkı doğru ve tarafsız bilgilendirmek, toplumsal ve kurumsal değerlere saygılı olmaktır.”