VALİ ATAY AKÇAKOCA’DA DENETLEME YAPTI

VALİ ATAY AKÇAKOCA’DA DENETLEME YAPTI

VALİ ATAY AKÇAKOCA’DA DENETLEME YAPTI
6.03.2021 - 08:26
1048

 Pandemi sürecinde kademeli ve kontrollü geçişle ilgili yeni dönem için Vali Cevdet Atay, Akçakoca’da denetim yaptı. Gün boyu Akçakoca’da kalan Vali Atay, başta restoran ve kafeler olmak üzere berber salonları, iletişim merkezleri ile alışveriş merkezlerini tek tek gezdi. Pandemi için korona virüs vakalarına dikkat çeken Vali Atay, maske ve sosyal mesafe konusunda vatandaşları uyardı. 

Akçakoca’da yapılan denetimlerde Vali Cevdet Atay’a Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birimi Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz, Düzce İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Ünsal, İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin Ünlü eşlik etti.

Vali Cevdet Atay esnaf gezisi sırasında iş yerlerinde alınan tedbirleri yerinde denetledi. Vali Atay, kurallara uyulması ve duyarlı davranılması hususunda da esnafa ve vatandaşlara uyarılarda bulundu. Sahada gerçekleştirilen denetimde vatandaşlarla sohbet eden Vali Atay, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’dan ilçedeki çalışmalar hakkında da bilgi aldı.