Gazeteci Seyhan Avşar: Polisler kapımda. Destina’m dostlarıma emanet…

Gazeteci Seyhan Avşar hakkında uyuşturucu baronu Urfi Çetinkaya'nın serbest kalması için adamlarının Adalet Bakan Yardımcısı Akın Gürlek ile temasa geçtiğine dair haberinin ardından soruşturma başlatıldı. Avşar, polislerin kapısına geldiğini duyurdu.

Gazeteci Seyhan Avşar: Polisler kapımda. Destina’m dostlarıma emanet…
5.01.2024 - 21:14
Kaynak: Haber Merkezi
113

Halk TV Özel Haberlerden sorumlu Seyhan Avşar sosyal medya hesabından ilk olarak şöyle yazdı:

"Dün yaptığım Adalet Bakan Yardımcısı Akın Gürlek'e ilişkin haberimin ardından hakkımda soruşturma başlatıldı. Gürlek'in avukatının İstanbul Adliyesi'ne bizzat giderek benim gözaltına alınmam konusunda baskı yaptığını öğrendim. Haber yaptığım kişi bakan yardımcısı, benim gözaltına alınmam konusunda talimatı verdiği kişilerin amiri durumunda. Benim bu gözaltına karşı koyabilecek gücüm yok. Talimat verilen savcılar da direnebilir mi bilmem. Ancak tarih direnenleri de, biat edenleri de yazar. Takdir kamuoyunun..."

Daha sonra yeni bir paylaşım yapan Seyhan Avşar bu kez "Polisler kapımda. Destina’m dostlarıma emanet…" yazdı.

Akın Gürlek haberi yapmıştı

Seyhan Avşar Uyuşturucu ticareti suçundan kırmızı bültenle aranan ve 24 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan felçli lakaplı uyuşturucu baronu Urfi Çetinkaya'nın o dönem cezaevlerinden sorumlu Adalet Bakan Yardımcısı Akın Gürlek ile temasa geçmek istediğini ve Gürlek'in gelişmeleri takip eden narkotik daire başkanlığı tarafından uyarıldığını yazmıştı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar