Burhan Özdemir'den emniyete büyük destek

Düzce Emniyet Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren araç parkının yenilemesi çalışmalarına Akçakocalı iş insanı Burhan Özdemir’den büyük destek.

Burhan Özdemir'den emniyete büyük destek
12.02.2024 - 12:25
Güncelleme 12.02.2024 - 12:30
Kaynak: Haber Merkezi
215

Düzce Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder tarafından başlatılan hibe araç kampanyasına destek her geçen gün katlanarak büyüyor. Okul, cami, yurt gibi ilimizde çok sayıda hayır işlerine imza atan Akçakocalı iş insanı Burhan Özdemir, emniyet güçlerinin kullanması için araç hibe desteğinde bulundu.

Yurtiçi ve  yurtdışında başarılı bir çok projede onlarca imzası olan Optimal Proje Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Özdemir,  Düzce Emniyet Müdürlüğü emrinde kullanılmak üzere 4 araç hibe etti. Özdemir, "devletimizin ihtiyaç duyduğu her şey bizim için yük değil en kutsal görevdir” ifadelerinde bulundu.

İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder,  kampanyaya 4 araçlık destek veren hayırsever iş insanı Burhan Özdemir’e katkılarından dolayı teşekkür etti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar