Rize İl Başkanı miting alanında polise bağırdı: Haddinizi bileceksiniz

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dünkü Rize mitingi öncesinde Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, miting alanındaki güvenlik bariyeri noktasında polislerle tartıştı. Ayar, bariyerlerin olduğu bölümden geçmesine izin vermeyen polis memurlarına "Haddinizi bileceksiniz be aslanlık yapmayın. Arkadaşım ben il başkanıyım. Ben bu mitingin sahibiyim" dedi.

Rize İl Başkanı miting alanında polise bağırdı: Haddinizi bileceksiniz
19.02.2024 - 06:14
Kaynak: Haber Merkezi
71

Erdoğan'ın dünkü Rize mitingi öncesinde Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, miting alanındaki güvenlik bariyeri noktasında polislerle tartıştı.

ANKA'nın haberine göre miting öncesinde; AKPli yöneticiler, polisin güvenlik amaçlı oluşturduğu giriş noktalarından değil, bariyerlerin bulunduğu alandan girmek istedi. Geçişe izin verilmeyince İl Başkanı Ayar ile polisler arasında tartışma yaşandı. Ayar’la polisler arasındaki tartışma, bir kişinin cep telefonu kamerasına yansıdı.

"Beni geçireceksin"

Yanında bulunan partililerle görevli polis memurlarının yanına giden Ayar, bariyerlerin bulunduğu alandan yurttaşların içeri alınmasını istedi. Polis, güvenlik gerekçesiyle bu alandan kimsenin alınmadığını ifade etmesi üzerine Hikmet Ayar, polislere “Haddini bileceksin be aslanlık yapmayın. Arkadaşım ben il başkanıyım. Ben bu mitingin sahibiyim, beni geçireceksin" dedi.

"Ajan mısınız, FETÖ müsünüz, nesiniz ya"

İl başkanı Ayar’ın ısrarı üzerine polis memurları, “Bunların olmadığı yerden gitmeniz lazım atlamayın zıplamayın diye biz görevliyiz” dedi. Memurun sözlerine karşılık olarak Ayar “Hayret bir şey ya siz ajan mısınız? FETÖ müsünüz? Nesiniz ya terbiyesizlik etmeyin” diyerek olay yerinden ayrıldı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar