Başkan Yanmaz’a İstanbul’dan Geçmiş Olsun Dilekleri

Ayasofya cami başta olmak üzere kültür gezisi için  İstanbul’da giden Akçakocalı kadınlar, Başkan Yanmaz’a geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

21.02.2024 - 20:10
Kaynak: Haber Merkezi
1667

Akçakoca Belediyesi tarafından organize edilen Kültür turları kapsamında yapılan gezilere giden Akçakocalı kadınları yola çıkmadan önce kendisi uğurlayan Başkan Yanmaz ilk defa bir turun uğurlamasına katılamadı.

Geçtiğimiz günlerde talihsiz bir kaza geçirmesi nedeniyle sahalardan uzak kalan Başkan Yanmaz’a  Akçakocalı kadınlardan geçmiş olsun mesajı.

Ayasofya gezisi esnasında video çeken Akçakocalı kadınlar çektikleri videoda “Başkan Yanmaz bizi gezdirdiği için çok teşekkür ediyoruz, her şey çok güzel.  Allah’ta ona güzel şeyler nasip etsin, çok geçmiş olsun” diyerek hem turların olumlu yansımalarını gösterdiler hem de Başkan Yanmaz’ı unutmadıklarını gösterdiler.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar