Özlü'ye tam destek sözü

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Düzce esnafına misafir olmayı sürdürüyor. Yerel seçimlere yönelik yaptığı ziyaretlerde esnaflar, konuğu olan Başkan Özlü’ye tam destek sözü verdi.

Özlü'ye tam destek sözü
29.02.2024 - 07:22
Kaynak: Haber Merkezi
216

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, 31 Mart yerel seçim çalışmalarına temposunu kaybetmeden devam ediyor. Düzce’de esnafları tek tek ziyaret eden Başkan Özlü kendisine yöneltilen talepleri can kulağı ile dinlerken, “Bu şehri daha da güzelleştirmek için hazırız, kararlıyız.

Özlü'ye tam destek sözü

Projelerimiz hazır. Bunları sizin önerilerinizi dikkate alarak hazırladık. Daha da geliştirmek üzere isteklerinizi bize iletin” dedi.

Özlü'ye tam destek sözü


İstanbul Caddesi ve Büyük Camii çevresindeki esnafları dükkanlarında ziyaret eden Özlü, yeni dönem için hazırladığı projeleri içeren Düzce için 100 Proje kitapçığını esnaflar ile paylaştı. Bugüne kadar yapılan belediye hizmetlerine yönelik esnafların görüşlerini de soran Başkan Özlü; “Düzce’yi kalkındırmak bu şehrin güzelliğine güzellik katmak için bizimle olan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Şehrimizin can damarı çarşı içinde hizmet veren esnafımızın bizden beklentileri öncelik sıramızda en üstlerdedir.

 

Özlü'ye tam destek sözü

Bizden talep edilen ne varsa, gerekli olan her hizmeti vatandaşımız ile buluşturmak için bugüne kadar çok çalıştık, Allah’ın izni ve sizlerin teveccühü ile bundan sonra da çok çalışacağız” dedi.

Özlü'ye tam destek sözü

ESNAFTAN ÖZLÜ’YE DESTEK

Özlü'ye tam destek sözü

Dükkanlarında Başkan Özlü’yü ağırlayan esnaflar da belediye hizmetlerinden memnun olduklarını dile getirerek “Belediye başkanımızın yanındayız. Hizmetlerini hep birlikte görüyoruz. Kendisini yeni dönem için de destekleyeceğiz inşallah” diyerek desteklerini dile getirdi.

Özlü'ye tam destek sözü

Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar