Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, Motorlu Taşıcılar Kooperatifini Ziyaret Etti

Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, sapak mevkiinde bulunan Akçakoca Motorlu Taşıcılar Kooperatifini ziyaret etti. Başkan Yanmaz, kooperatif üyeleriyle bir araya gelerek, 2019 yılından bu yana yapmış olduğu projeleri anlattı ve kooperatifin istek ve taleplerini yerine getirdiğini söyledi.

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, Motorlu Taşıcılar Kooperatifini Ziyaret Etti
4.03.2024 - 15:53
Kaynak: Haber Merkezi
170

Başkan Yanmaz, ziyaretinde yaptığı konuşmada, taşıma ve nakliye sektöründe çalışan esnafın her zaman yanında olduğunu belirterek, "Değerli nakliyeci kardeşlerime keyifli sohbetlerinden ve yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Birlikte, daha güçlü ve daha güzel Akçakoca için yeniden diyerek çalışacağız" dedi.

Başkan Yanmaz, ayrıca, Akçakoca'nın gelişimi ve kalkınması için hayata geçirdiği ve geçireceği projeler hakkında da bilgi verdi. Başkan Yanmaz, "Akçakoca'mızı daha cazip bir ilçe haline getirmek için çalışıyoruz. Yol, su, kanalizasyon, park, spor, kültür, turizm, eğitim, sağlık gibi birçok alanda yatırımlarımız devam ediyor. Akçakoca'mızın her köşesine hizmet götürüyoruz. Akçakoca'mızın geleceği için vizyon projelerimizi de hayata geçireceğiz" diye konuştu.

Yanmaz, son olarak 31 mart seçimleri için nakliyeci esnafından bir kez daha kendisine destek verilmesini istedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar