Pazar ziyaretinde İmamoğlu ile karşılaşan bir kadın: AK Partili olarak oyum size

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Küçükçekmece'deki Kanarya Mahallesi’nde semt pazarını gezdi. Gezi sırasında halkla sohbet eden İmamoğlu'na bir kadın "Bir AK Partili olarak oyumu size vereceğim" dedi. İmamoğlu ise "Ne mutlu bana" diye karşılık verdi.

Pazar ziyaretinde İmamoğlu ile karşılaşan bir kadın: AK Partili olarak oyum size
5.03.2024 - 06:57
Kaynak: Haber Merkezi
1639

İmamoğlu, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi ile birlikte ilçe turu yaptı. İmamoğlu ve Çebi’nin Küçükçekmece’deki ilk adresi, Atatürk Mahallesi’ndeki İkitelli Cemevi oldu.

ANKA'nın haberine göre cemevi buluşmasının ardından Kanarya Mahallesi’ne geçen İmamoğlu ve Çebi, semt pazarı ziyareti öncesinde, CHP İstanbul milletvekili Türkan Elçi ile birlikte Bitlis Şetek Ortakapı Köyü Derneği’nde ağırlandı. Dernek ziyaretinden sonra pazara geçen İmamoğlu, esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

İmamoğlu, bir kadın vatandaşın “Çocuklara burs verdiğin için çok teşekkür ederim. Yurt yaptınız, çok teşekkür ederiz” sözlerini de “Ne demek? Başım gözüm üstüne. Yine vereceğiz. Bu sene 100 bin gencimize 15’er bin lira vereceğiz” dedi.

Bir kadın ise İmamoğlu'na "AK Parti'liyim bir AK Partili olarak oyumu size vereceğim" dedi. İmamoğlu ise buna karşılık “Ne mutlu bana. Ben de layık olacağım inşallah. İyi hizmet edeceğim” dedi.

İmamoğlu, bir başka kadın vatandaşın, “Senin kadar göğsünü gere gere gezen yok hiçbir yerde. Diğerlerini zaten görmüyoruz. Seçimden seçime…” sözlerini de “Eyvallah. Sağ olun. Her zaman. İnanın 5 senedir pazarları geziyorum. Hiç seçimle ilgili değil. Ben devam edeceğim. Çünkü sizinle konuşmadım mı işimi iyi yapamam” şeklinde yanıtladı.

İmamoğlu pazarcı önlüğü giydi: Millet İstanbul'un kasasını bana emanet etmiş

Bir esnaf da tezgahının arkasına davet ettiği İmamoğlu’na pazarcı önlüğünü teslim etti. Önlüğü takan İmamoğlu’nun, “Bak, paralarıyla verdi ha” sözleri etraftakileri güldürürken, esnaftan, “Güveniyoruz, güveniyoruz” sözü geldi. İmamoğlu’nun “güven” sözlerine yanıt ise, “Yahu zaten millet İstanbul’un kasasını bana emanet etti canım, her halde yani. Allah razı olsun. Ne mutlu bana” oldu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar