Özdemir’den 95 milyon dolarlık dev hamle…

Akçakocalı iş insanı Burhan Özdemir’den Suudi Arabistan’a dev yatırım hamlesi. Özdemir’in sahibi olduğu Optimal grup, Mekke’ye 95 milyon dolarlık otel projesi gerçekleştiriyor.

Özdemir’den 95 milyon dolarlık dev hamle…
6.03.2024 - 06:56
Kaynak: Haber Merkezi
180

Türkiye’nin sayılı 100 inşaat şirketleri arasında gösterilen  Optimal Proje Yönetimi AŞ, topluluğunun başkanı olan Akçakoca’nın saygın iş insanı Burhan Özdemir, uluslararası yatırımlarına Suudi Arabistan’ı da ekledi.

Düzce ve Akçakoca ilçesinde eğitim, sağlık ve ibadethane başta olmak üzere birçok  bağış yatırımlarında bulunarak sosyal yaşama önemli katkısı olan hayırsever iş insanı Burhan Özdemir’in başarısı ülke sınırlarını aştı.

Suudi Arabistan’daki iyileşen ilişkiler sonrası Yaklaşık Yatırım Bedeli 95 Milyon Dolar olan  Mekke’de 110.000m2 Otel Projesi imzası Türkiye Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve Suudi Arabistan Ticaret Bakanı El Kassabi himayesinde atıldı. İmza töreni için geçtiğimiz Pazar günü Suudi Arabistan’a giden Burhan Özdemir, Mekke’de yapılacak olan 110.000’m2lik otel inşaatının yaklaşık yatırım bedelinin 95 milyon dolar olduğunu ve yakın zamanda proje çalışmalarına başlanacağını ifade etti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar