Yanmaz, Albayrak ve Abanoz’u topa tuttu…

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, CHP Akçakoca Belediye Başkan adayı Fikret Albayrak ile ilçe başkanı Tuğrul Abanoz’u topa tuttu. Kale Plajının birinci dere sit alanı kapsamına girdiğini söyleyen Yanmaz, izin verilmeden çivi bile çakılamayacağını söyledi. Fikret Albayrak’ın 5 yıl belediye başkanlığı yaptığına dikkat çeken Okan Yanmaz, Albayrak’a sorun bakalım, üniversite bölgesinde kaç metre asfalt dökmüş, kaç metrekare istimlak yapmış..”

13.03.2024 - 18:32
Kaynak: Haber Merkezi
817

Fikret Albayrak ile Tuğrul Abanoz’un algı ile seçim kampanyası yürütmek olduğunu söyleyen Başkan Okan Yanmaz, Kale bölgesinin sit alanı olduğunu ve izin alınmadan çivi çakılamayacağını söyledi.

“ Kale plajındaki sosyal tesisi  6.8 büyüklüğünde dalga ile yıkıldı. Neymiş efendim babası yaptı kendi yapmıyor. Yarın sabah müsaadeyi verdim,  kaç para lazımsa bir milyon lazımsa kendi cebimden parayı veriyorum , oraya git, bir tane çivi çak bakalım. 1. Dereceden sit alanı. İzin almadan, sana devletten izin gelmeden 1 çivi çakamazsın oraya. Milleti yanlış yönlendiriyorlar “algı”.. hep karavana … gerçek yok ortada “ dedi.

Konuşmasında Üniversite yoluna da değinen Okan Yanmaz, Fikret Albayrak’ın 5 yıl belediye başkanlığı yaptığını ve kendi döneminde o bölgeye kaç metre asfalt dökmüş, kaç metrekare istimlak yapmış, bir sorun bakalım”  diye söyledi...

 5 YIL BAŞKANLIK YAPTIN, ÜNİVERSİTE YOLUNA KAÇ METRE ASFALT DÖKTÜN?

Yanmaz şu açıklamayı yaptı: “ Akçakoca’yı 5 yıl Fikret başkan yönetti, kendi projelerinde de vardı. ‘Üniversite yoluna bisiklet yolu yapacağım,  asfalt dökeceğim’ diye… O bölgede  kaç metre yer istimlak ettin? Hiç… Sonra geçtim,  diğer başkanlarda o bölgede  hiç bir yer istimlak etmedi. Kim bitirdi oraya ben. 3.5 yılımı aldı bitirdim. Ve aynı zamanda onu Dünya bankası projeleri içinde de kabul ettim. Sonra ne dediler bu işler Okan başkana prim yapar. Bir şekilde algı yapalım. Seçmenin kafasını bulandıralım.  Caminin altında,  kahvede dedikodu ve gıybetlerle insanları yanlış yönlendirmekle bu işler yürümez “ açıklamasında bulundu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar