Özlü'den Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Özlü'den Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret
16.03.2024 - 08:49
Güncelleme 16.03.2024 - 09:22
Kaynak: Haber Merkezi
133

1 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere 15 gün kala Düzce’nin geleceğini şekillendirecek projeleriyle dikkat çeken Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçmenlerle buluşarak projelerini anlatmaya devam ediyor.

GAZETECİLER CEMİYETİ ZİYARETİ

Ziyaretleri kapsamında Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ne giden Başkan Özlü, burada Cemiyet Başkanı İslam Keleş ve üyeler ile bir araya geldi. Belediye Meclis Üyesi adaylarının da hazır bulunduğu ziyarette, Özlü gazeteciler ile sohbet etti.

Özlü'den Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret

 

ÖZLÜ’NÜN MEGA PROJELERİ

Geçtiğimiz 5 yılda hayata geçirdiği katı atık tesisi projesi ile şehrin çöp sorununu kalıcı olarak çözüme kavuşturan, şehrin tüm içme suyu altyapısını değiştirmek üzere çalışmaları başlatan Özlü, önümüzdeki dönem ise ‘Mobilya Kent’ projesi ile hem Düzcelilere yeni bir istihdam kapısı açacak, hem de şehrin gelişmesine büyük katkı sunacak.

 

 

Özlü'den Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret

SEÇMENLERE PROJELERİNİ ANLATIYOR

Seçim Koordinasyon Merkezi’nin hazırladığı program çerçevesinde hareket eden Başkan Özlü, gündüz esnaf, iftardan sonra ise kafe ziyaretleri gerçekleştirdi. Kafe ziyaretlerinde Özlü’ye AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de eşlik etti. Ziyaretlerinde vatandaşların talep ve şikayetlerini birebir dinleyen Özlü, tamamladığı, başladığı ve yapacağı projeleri içeren “Türkiye Yüzyılında Düzce İçin 100 Proje” kitabını da takdim ediyor. Önümüzdeki dönemde gerçekleştirmeyi planladığı projelerle Düzce’yi Türkiye’nin en gelişmiş ilk 10 şehri arasına sokmayı hedeflediğini belirten Özlü, 31 Mart seçimleri için destek istiyor


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar