Özlü Yavuz ailesine misafir oldu!

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Mamure Mahallesi’nde hane ziyareti gerçekleştirdi.

Özlü Yavuz ailesine misafir oldu!
19.03.2024 - 08:40
Kaynak: Haber Merkezi
215

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ve temaslarını sürdüren Başkan ÖzlüDüzce’nin yeni mahallelerinden Mamure’de ikamet eden Yavuz ailesinin misafiri oldu. 

Burada konuşan Özlü, “Geçen dönem belediyenin borcu harcı, pandemi, sel, deprem afetleri ile uğraştım. Ama şu an belediye bir noktaya geldi, iyi gidiyor. Bu dönem çevre ile uğraşacağım. Geçtiğimiz dönem ana cadde ve bulvarlara öncelik vermiştik. Bu dönem ara sokaklara gireceğiz. İçme suyu ile ilgili projemiz devam ediyor. Ana isale hattını yeniledik. Yeni biz bir arıtma tesisi kuruyoruz. Bir günde 130 bin m3 su arıtacak. Düzce’nin şu anda günlük tükettiği su 25 bin m3. Önümüzdeki 40-50 yıl sorun olmasın diye 5 katı büyük bir tesis kuruyoruz. 1250 km içme suyu şebekesini değiştireceğiz. Su sorununu çözmek için geçtiğimiz dönem çalışmaları başlatmıştık ve devam ediyoruz. Bu dönem bu sorunu kalıcı olarak çözmüş olacağız” şeklinde konuştu.

 

6 ay önce tüm mahalleleri ziyaret ettiğini ve kendisine iletilen tüm talepleri not ettiğini ifade eden Özlü, “Bana iletilen talepler için ilgili müdürlüklerimize görevler verdim. Belediyemizin de bir kapasitesi var. Bu kapasite 60 mahallenin 60’ındaki sorunları 10 günde yapmaya müsait değil. Sıraya koyuyoruz ve bunları tamamlıyoruz” ifadelerini kullandı.  

Mithat Yavuz ve ailesine ev sahiplikleri için teşekkürlerini sunan Özlü, “Bu kadar insan topluluğuna evini açmak ve misafir etmek gerçekten fedakarlık. Bu samimiyetinize, dostluğunuza layık olmaya çalışacağız” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar