Güloğlu: seçmen keklik değil ebabil kuşudur

Katıldığı televizyon programında Düzceli seçmenler için ‘Çantada keklik’ ifadesi kullanan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün danışmanı Üzeyir Yiğit’e, Yeniden Refah Partisi Düzce Belediye Başkan adayı Davut Güloğlu’ndan yanıt geldi. Güloğlu seçmene sahip çıkarak, ‘‘Düzceli hemşehrilerim ebabil kuşudur. Siz Düzce’yi hafife aldınız. 31 Mart’ta en güzel cevabı da alacaksınız’’ dedi.

Güloğlu: seçmen keklik değil ebabil kuşudur
24.03.2024 - 16:18
Kaynak: Haber Merkezi
324

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde katıldığı televizyon programında Düzceli seçmenler hakkında ‘Çantada Keklik’ ifadesi kullanan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün danışmanı Üzeyir Yiğit’in söylemi kamuoyunda geniş yankı buldu.

Yeniden Refah Partisi Düzce Belediye Başkan adayı Davut Güloğlu, Üzeyir Yiğit’in ‘Çantada keklik’ söyleminin ardından bir açıklama yaptı. Güloğlu sandıkta en güzel cevabın verileceğini söyleyerek ‘‘Düzceli hemşehrilerim ebabil kuşudur. Çantada keklik diyerek hakaret edenlerin özrünü kabul etmiyoruz. Siz Düzce’yi hafife aldınız. 31 Mart’ta en güzel cevabı da alacaksınız.’’ Dedi.

‘‘DÜZCELİ HEMŞEHRİLERİM EBABİL KUŞUDUR’’

Güloğlu, ‘‘Güzel Düzce’min güzel insanları. Yıllardır oy verdiğimiz belediye başkanımızın yardımcısı televizyonlarda bize ‘keklik’ diyor. Ne kadar güzel bu zamana kadar, 20 yıldır bu desteği veren millete bu içten olan bu halka siz ‘keklik’ dediniz. Biz ‘Keklik’ değiliz Allah’ın izniyle biz ‘Ebabil Kuşuyuz’ sizleri de sandıkta taşlayacağız. Tüm adaletsizliklerin hepsinin hesabını soracağız. 20 yıl boyunca belediyede bu millet size oy vermiş. Onlar ‘Ebabil’ mi ‘Keklik’ kuşu mu? onu sandıkta göreceksiniz Allah'ın izniyle. Biz geliyoruz. Hepinizin yüzü yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar