Düzce’de Oy kullanma başladı

Belediye başkanı, Belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve muhtar ile ihtiyar heyetinin seçileceği yerel yönetimler ve mahalle idareler seçimleri için Düzce’de oy verme işlemi başladı.

Düzce’de Oy kullanma başladı
31.03.2024 - 10:44
Kaynak: Haber Merkezi
353

Belediye başkanı, Belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve muhtar ile ihtiyar heyetinin seçileceği yerel yönetimler ve mahalle idareler seçimleri için Düzce’de sabah 08.00 itibarıyla oy verme işlemi başladı. Düzce’de 408 seçim bölgesinde kurulan bin 65 sandıkta toplam 299 bin 196 seçmen oy kullanacak.

Oyunu kullanan hakan Arslan; “Vatandaşlık görevimizi yerine getirdik.Hayırlısı ne ise o olsun. Belediye başkanlığı, İl Genel Meclisi, Belediye meclisi hepsine oy verdik. Belediye, mahalle ve vatandaşlar için hayırlı olsun.” diye konuştu.

Mesut Ramazan Coşkun ise; “Herkese başarılar diliyorum. Herkesin gönlünce olsun. Şu an mevcut belediye çok güzel inşallah herkes hakkettiğini bulur. Hayırlısını diliyorum” diye konuştu.

 Sabah 08.00’de başlayan oy verme işlemi akşam 17.00’de sona erecek.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar