MAÇIN HAKEMİ BELLİ OLDU

MAÇIN HAKEMİ BELLİ OLDU
13.04.2021 - 16:37
3443

Düzcespor’un şampiyonluk mücadelesini yakından ilgilendiren 68 Aksaray ile oynayacağı maçın hakemliğine  Mehmet Ali Özer atandı. Özer’in yardımcılıklarına ise  İstanbul bölgesi hakemleri atandı.

3. Lig 4’üncü grupta şampiyonluk mücadelesi veren temsilcimiz Düzcespor’un 14 Nisan 2021 Çarşamba günü Aksaray deplasmanında 68 Aksarayspor ile yapacağı müsabakayı  Tekirdağ bölgesinden Mehmet Ali Özer yönetecek.

Müsabakada yan  hakem olarak İstanbul bölgesinden Fetdah Yiğit, Batuhan  Bıyıklı, 4’üncü hakem olarak Muhammed Oğulcan Malkoç atandı. Maçın gözlemcisi Hatay bölgesinden  Erdal Orman olacak.

Alınan bilgiye göre, Müsabakada Türkiye Futbol Federasyonu Temsilcisi olarak Kocaeli bölgesinden Serkan Sarıöz ve Adana bölgesinden Ziya Dilmen görevlendirildi.

YÖNETTİĞİ MAÇI 1-0 KAZANMIŞTI

 Şampiyonluk mücadelesi verdiğimiz ve puan puana giden yarışta Çarşamba günü Aksaray’da oynanacak karşılaşmayı yönetecek Mehmet Ali Özer 2018-2019 futbol sezonunda Düzcespor-Altındağ Belediyespor maçını yönetmişti. Düzcespor bu maçı 1-0 kazanmıştı.


Editör: N. Cingirt