15 YILDIR DÜZCENİN SESİ

15 YILDIR DÜZCENİN SESİ
18.04.2021 - 11:07
968

Düzce’nin gözü kulağı ve sesi olabilmek için 17 Nisan 2006 yılında okurlarıyla buluşan Düzce’nin Sesi Gazetesi, 4 Bin 462. sayısı ile birlikte 15 yılı geride bıraktı.

Düzce'de 17 Nisan 2006 tarihinde yayın hayatına başlayan Düzce'ninsesi Gazetesi 16. yılını kutluyor.

6 adet günlük gazetenin bulunduğu Düzce'de bundan 16 yıl önce Düzce'nin 3. günlük gazetesi olarak yayın hayatına başlayan Düzce'ninsesi gazetesi ilk günkü heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor. Teknolojiye ayak uyduran ve kendi baskı tesislerinde basımı devam eden Düzceninsesi Gazetesi internet sitesi ile de bir çok yerel haber sitesi arasından çarpıcı ve sansasyonel haberler ile sadece Düzce'ye değil şehir dışında yaşayan Düzcelilerin de sesi oluyor.

DÜZCE BİZİM ORTAK EVİMİZ

Kuruluş yıldönümü ile ilgili duygu ve düşüncelerini dile getiren Oxijen Medya sahibi İslam Keleş, "Amacı hiç bir zaman bağcı dövmek olmayan Düzce’nin Sesi gazetesinin, yaşadığımız şehrin sorunlarına çözüm üretmek için her zaman yapıcı, bazen de eleştirisel haberler yaparak, kamuoyunun bilgilenmesini ve bilinçlendirilmesi görevini ‘Düzce Bizim Ortak Evimiz’ ilkesinden yola çıkarak yapıyor ve bundan sonrada bu ilke doğrultusunda yapmaya devam edecek. 16. yayın yılına girmenin sorumluluğunu taşırken, İlgi ve takiplerinden dolayı tüm okuyucularımıza şükranlarımızı borç biliyoruz.

Bu vesile ile gazetemizin 16. yılına gelmesinde büyük payı olan siz değerli okurlarımıza ve kurulduğu günden bu yana  gazetenin mutfağında emeği geçen herkese en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.  Bizi takip etmeye devam edin“ dedi.


Editör: N. Cingirt