Üşengeçlik yaptı, sosyal medya fenomeni oldu

Üşengeçlik yaptı, sosyal medya fenomeni oldu
24.05.2021 - 07:46
599

Düzce’de hayvanların getirdiği çöpleri toplayıp atmak için dışarı çıkmaya üşenen adam, sitenin içinden çöp kutusuna tam basket attı. Bu anlar sitenin güvenlik kamerasınca çekilip sosyal medyaya atınca, üşengeçlik yapan adam sosyal medyada fenomen oldu.

  Düzce’nin Akınlar mahallesinde bulunan bir sitede görevli olan Aydın Şengül, site içerisinde temizlik yaptığı esnafa, hayvanların getirdiği çöpleri toplamaya başladı. Çöpleri toplamasının ardından çöp kovasının dışarıda olduğunu fark eden Şengül, çöp kovasına gitmek yerine üşengeçlik yapıp çöpü duvarların üzerinden kovaya tam isabet ile attı.

Sitenin güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler sosyal medyaya yüklendi. Sosyal medyada bir anda fenomen haline gelen Aydın Şengül, hayatında basketbol hiç oynamadığını ve gelen tepkiler sonrasında mutlu olduğunu belirtti. Şengül, “ Muhtemelen hayvanların getirdiği çöpleri gördüm. Orada bir poşet vardı onu gördüm.

Tüm çöpleri bir poşetin içine topladım. Sonra üşendim dışarıya çıkmaya. Çöp kovasına duvarların üzerinden poşeti attım. Direk içine girdi. Hayatımızda basketçi olmakta varmış. Sitenin güvenlik kamerası o anları çekmiş. Sosyal medyaya yüklenmiş. Beni tanıyan tanımayan bir çok kişi nasıl yaptın nasıl becerdin diye aradılar.

Güzel tepkiler aldım. Arayan soran çok oldu. Özellikle bir arkadaşım aradı tebrik etti. Geleyim bir de beraber deneyelim dedi. Mutlu oldum” ifadelerini kullandı.


Editör: N. Cingirt