Oturduğu eve 1 milyon 592 bin liralık elektrik faturası geldi

Gümüşova'da yaşayan bir vatandaş oturduğu eve gelen 1 Milyon 592 Bin liralık elektrik faturasını görünce şoke oldu. " SEPAŞ kendi hatasını tüketiciye yüklüyor" diyen vatandaş, ne yapacağını şaşırmış durumda. Arayıp SEPAŞ'a durumu bildiren vatandaşa dilekçe vermesi gerektiği söylendi.

Oturduğu eve 1 milyon 592 bin liralık elektrik faturası geldi
3.06.2021 - 08:52
892

Son dönemlerde elektriğe gelen zam vatandaşın faturasına kat kat yansırken, dağıtım bedeli, TRT payı, vergiler derken kullandığı  elektriğin fazlasını ödeyen vatandaşın faturaları, bütçesini sarsmaya , cüzdanını adeta çarpmaya başladı. Bir de faturasındaki miktar hiç ummadığı kadar yüksek çıkınca, SEPAŞ hakkında da şikayetler arttıkça arttı.

Tıpkı Gümüşova'da yaşayan bir vatandaş gibi. Oturduğu eve 1 milyon 592 Bin elektrik faturası gelen vatandaş şok oldu. Hemen SEPAŞ'ı arayan vatandaşa, en yakın SEPAŞ şubesine gelerek dilekçe yazması gerektiği söylendi. " SEPAŞ kendi hatasını tüketiciye yüklüyor" diyen vatandaş 1 milyon liralık faturaya isyan ederken, nasıl ödeyeceğini kara kara düşünmeye başladı.

Faturanın yanlışlıkla yazıldığını düşünen vatandaş, yanlışlığın bir an önce düzeltilmesini istiyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Çok Okunanlar

Rant değil belediye yararı

Rant değil belediye yararı

  • 16.11.2022

Resmi İlanlar