İlnur ÇEVİK
İlnur ÇEVİK

Gazete: Yeni Birlik

ERDOĞANDAN BAŞKA İKTİDARA TALİP VAR MI?

  • 15.05.2018 00:00

CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce sahiden başkan adayı mı? Sahiden iktidara talip mi?

Muharrem Bey’in konuşmalarına baktığınız zaman o kadar da iktidara talipmiş havası yok. Diyor ki cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tura kalırsa yarıştan çekilip Meral Akşener’in desteklermiş ve başkan yardımcılığına da razı olurmuş…

Burada bir isteksizlik mi var yoksa ümitsizlik mi? Sonra bakıyor yanlış şeyler söylüyor durumu kurtarmak için kendisinin birinci turda başkan seçileceğine inandığını açıklıyor…

Yani hepsi zaten bu işi Recep Tayyip Erdoğan’ın bitireceğini biliyor sırf top çevirmek için mi konuşuyorlar?

Bu arada Kemal Kılıçdaroğlu’da epey gölgede kaldığını anladı o da sesini duyurmaya çalışıyor… Türkiye’yi yeniden inşa edecekmiş… Hatta “vallahi de billahi de sıkıldık… Artık yeter diyeceğiz. Tamam diyeceğiz” diyor.

Bunların topunun birden kafaları karışmış. Partisinin esamisi bile okunmayan Temel Karamollaoğlu atıp tutuyor, Meral Akşener FETÖ projesi olarak ortada.

Ama bu kampanyanın bir iyiliği oldu. Muharrem İnce “artık AKP demeyeceğim, AK Parti diyeceğim” diyor. İnşallah bu olumlu tavrını 25 Haziran’da da sürdürür.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar