İyi partili üyeler siyaset eğitimi aldı

İyi Parti Düzce Teşkilatı üyelerine , Genel Başkan Yardımcısı Siyaset Akademisi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akalın ve Yardımcıları Gençlik Merkezinde Siyaset Akademisi Teşkilat eğitimi veriyor.

İyi partili üyeler siyaset eğitimi aldı
17.01.2022 - 08:34
Haber Merkezi
3817

Her geçen gün üye sayısını arttıran İyi Parti, teşkilat içi eğitimlere de önem veriyor. İYİ Parti Düzce teşkilatı düzenlediği siyaset akademisinde, parti üyelerine siyaset eğitimi verdi. Düzce Bolu ve Sakanya’dan partililerin katıldığı eğitim için Genel Merkezden Siyaset Akademisi Başkan ve Yardımcıları Düzce’ye geldi.

Genel Başkan Yardımcısı Siyaset Akademisi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akalın, Siyaset Akamedemisi Başkan Yardımcısı Ece Özen Akan, İyi Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, İyi Parti Düzce, Sakarya ve Bolu Teşkilat üyeleri, İyi Parti Düzce Belediye Meclis Üyeleri’nin katıldığı siyaset akademisi eğitimini Siyaset Akademisi eğitmeni Dr. Hasan Sami Özvarinli verdi.

Siyaset eğitim toplantısının başında konuşan İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “İyi Parti günden günü büyüyor ve ailemiz genişliyor. Türkiye genelinde olduğu gibi Düzcemizde de partimize teveccüh oldukça fazla. Bu da bizlerin daha donanımlı olmasını kaçınılmaz kılıyor. Bu nedenle siyaset akademisi teşkilat eğitimini Düzce’de yapmayı uygun bulduk. Hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

  Siyaset Akademisi,  Dr. Hasan Sami Özvarinli’nin verdiği eğitimle devam etti.

 

 


Editör: N. Cingirt