Er'den Belediye'ye üç soru: Düzceliler bilmek ister!

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, bazı sorulara hala yanıt beklediklerini belirterek Düzce Belediyesine üç soru yöneltti.

Er'den Belediye'ye üç soru: Düzceliler bilmek ister!
21.06.2021 - 23:03
Kaynak: Haber Merkezi
798

  İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Düzce Belediyesi'nin cevaplandırması için üç soru sordu.

   Er, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

   "Güncel konular ile alakalı olarak Ak Parti Düzce Yetkilileri ile aramızda gayet makul bir tartışma oluyor. Dinliyoruz, cevap veriyoruz. Ama bazı sorularımıza da hala yanıt bekliyoruz 

   Eliniz değmiş iken basına aynı metinde belirttiğimiz (küçük eklemeler yaptım, alum sürekli gündeme yeni iddialar geliyor) konular ile alakalı da bir açıklama yapsanız...

   Tekraren soralım;

   1- Pandemi döneminde tadil edilirken yıkılan sonra yapılan sonra tekrar tadil edilerek Dünya Insaat Tarihinde bir ilk olmayi başaran ‘Düzce Kasrı’ için Düzce Belediyesi ve iştiraki kurumlar bugüne değin ne kadar bir harcama yapmistir? 

   Bundan sonra ne kadar harcama yapılması planlanmaktadır ve yapılan harcamaların, tesisin çalışması akabinde, kaç yılda geri alınması planlanmaktadır?

   2- İstanbul Caddesi'nin yapımı esnasında gündeme gelen ve Düzce’nin muhtelif yerlerine konacağı söylenen ‘büfe ve şarj istasyonlarını” yapacak olan ve 2019 sonunda kurulan İzmirli firmanin  aldığı ihale ile alakalı Düzce halkını şeffaf bir bi.imde ne zaman bilgilendirmeyi düşünüyorsunuz? 

   Döşenen taşların temini ile alakalı hususu bilahare araştırıp soracağız. "Kimden aldık, nasıl aldık?" elbette Düzceliler bilmek ister.

   3- Düzce Belediyesinin açıkladığı projelerin hemen hemen hiçbirinin ‘zamanında’ tamamlanamaması ile alakalı fikriniz nedir? (Ama lütfen sadece Pandemi demeyin)".


Editör: N. Cingirt