Sezen Aksu'nun cevabı "Avcı" en az 35 dile çevrildi

Sezen Aksu'nun, kendisini ima ederek "Dilini koparırız" diyen AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt olarak yazdığı şarkı sözleri gündeme düşer düşmez şimdiye kadar en az 35 dile çevrildi.

Sezen Aksu'nun cevabı "Avcı" en az 35 dile çevrildi
26.01.2022 - 07:57
Haber Merkezi
581

Şahane Bir Şey Yaşamak’ şarkısındaki sözler nedeniyle günlerdir hedef gösterilen Sezen Aksu’nun, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini ima ederek söylediği “Dilini koparırız” sözleri üzerine yazdığı 'Avcı' başlıklı şarkı sözleri bir çok dile çevrildi.

Sosyal medyada "Avcı" şarkısını çevirip paylaşanlar birbirlerini alıntıladı ve destek mesajları da ekledi. Şarkının şimdiye kadar çevrildiği diller şöyle:

Ermenice, Kürtçe, Süryanice, Hemşince, Arapça, Danca, Zazaca, Smirneyka, Almanca, Rusça, Baskça, Romani, Çince, Yunanca, Azerice, Çerkesce, Gürcüce, Portekizce, Bulgarca, İspanyolca, Latince, Farsça, Arnavutça, Japonca, Hollandaca, Osmanlıca, Yugoslavca, Macarca, İbranice, Zuluca, İsveçce, Tayca, Elfçe, Tatarca.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar