Siyonist İsrail - Canavar Amerika

  • 20.12.2014 00:00

 Siyonist İsrail - Canavar Amerika - Hırçın İngiltere ve Diğer Ülkeler ile Birlikte Yürüyen BİR MOLLA ve BİR İMAM OLAN ''FEHULLAH “…

Yazıma başlamadan önce şu soruları sizlere sormadan duramadım.

1-Fethullah… Kürt sorunun çözümüne karşı mıdır?

2-Fethullah… ve Cemaati, AKP’yi Kürt meselesinde vurmak mı istiyordu?

3-Fethullah… dershaneleri ve okullarının hepsi Kürtler üzerinde bir asimilasyona götürme politikası mıydı?

4-Fethullah… , hacca gitmiş midir? Gitmemişse neden gitmiyor?

5-Fethullah… ‘in neredeyse bütün ülkelerde okulları varken, neden Suudi Arabistan’da ve İran’da okulları yoktur?

6-Kendi ülkesini seven, kendi Cumhuriyetini seven, kendi vatanını seven bir insan neden Emperyalist güçlerin, masum insanların ölümlerine ve her geçen gün katliamlara sebep olanların ülkesinde yaşamaktadır?

7-İlluminati Tarikatı, Tapınak Şövalyeleriyle ve Masonlarla ilgileri var mıdır yok mudur? Kaldığı odanın içerisinde İlluminati işaretlerinin olduğu ve görüntülendiği fotoğrafların doğruluk derecesi nedir?

8-Müslüman’ım ve Hakkı Hukuku İslam’ı bilirim diyen bir hoca efendi bir molla bir imam neden Suudi Arabistan’da, Allah’ın evinin (Kabe) olduğu yerde Mekke de Medine ya da sefaletlerin fakirliklerin olduğu Afrika da yaşamıyor?

 

Sizler dindarım diyenler, İslam’ı gerçekten bilen, okuyan insanlar alimler mollalar, imamlar, ilahiyatçılar bu işin içinde ne vardır?

Öncelikle Siyonist İsrail, Canavarlaşmış Amerika, Hırçın bir boğa haline gelen İngiltere ve diğer pislik ülkeler ile birlikte yürüyen bir molla…

Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinde yıllarca her tarafa daldan dala atlayarak, her yöne paralar akıtarak, ciddi paralar dökerek Türk Medyasında büyük bir ağ kurarak bu işlerin içine girmeye başlamıştır.

Türk Medyasında büyük ağlar kurduktan sonrasında, Türk medyasının etkili kollarında da hükümlerini sürdürmeye sürdürmüştü.

Bunlar Türk Medyasında büyük ağlarını kurduktan sonra, Türk polis teşkilatında ve ordu da kendi adamlarını yetiştirip her şekilde sızmaya çalıştılar.

Tabi bunlarla yetinmediler. İstedikleri rayına tam oturmamıştı. İstedikleri değişim tam olarak meydana gelmemişti henüz. Fethullah… , Amerika Birleşik Devletlerini (ABD) arkasına alan Türk ordusuyla birlikte gelip onların yani Eski Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı ve diğer parti üyelerini hepsini hapse atmak için canla başla çalıştılar.

Onlar dediler ki ; “bakınız Türkiye Cumhuriyeti Devletin de oyların hiçbir önemi yoktur. Bizler onu yani Eski Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı istemiyoruz dediler. O yüzdendir 45 Milyon oy verseniz dahi, onun en başa gelmesine asla izin vermeyeceğiz.”

Tabi öyle bir şeyler oldu ki 2002 seçimlerinde bu durum tamamen değişti. Partide yeniden seçildi. Ordu sesini hiç çıkarmadı ve onların yani Eski Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve diğer partili arkadaşların başa gelmelerine izin verildi.

Peki 1999 senesi ile 2002 yılları arasında ne tür farklılıklar meydana gelmiştir?

Siyonist İsrail-Canavar Amerika-Hırçın İngiltere ve diğer ülkeler ile beraber yürüyen, BİR MOLLA VE BİR İMAM OLAN ''FEHULLAH”… Amerika Birleşik Devletlerine (ABD) koşarak gitti. Önemli olan diğer planlarını gerçekleştirmeye ve uygulamaya çalışmakla meşgul oldu. Bu arada Eski Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da fazlasıyla öz güveni vardı ve öz güven oluşmuştu. Bu yüzdendir ki Fethullah… 'e boyun eğmek zorunda kalmıyordu. Tabi bu birkaç sene öncesinde de çıkan faktörlerden biri.

Sonrasında Başbakan Erdoğan'ın 29 Ocak 2009 yılında günü düzenlenen Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki Moon, İsrail Eski Cumhurbaşkanı Şimon Peres’in de katıldığı “Gazze: Ortadoğu’da Barış” panelinde konuşmasının kısıtlanmasına tepki göstermişti. İsrail Eski Cumhurbaşkanına daha fazla söz hakkı verilmesi ve Eski Başbakan Erdoğan'ın konuşmasına müdahale edilmesine Eski Başbakan Recep Tayyip Erdoğan sessiz kalmamıştı. Bu olay sonrasında da Eski Başbakan Erdoğan'ın paneli terk etmesiyle birlikte “benim için Davos bitmiştir.” sözlerini kullanmıştı. Tabi burada Eski Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın,  İsrail’in yaptıkları yanlışları ve zulümleri İsrail Eski Cumhurbaşkanına Şimon Perese yüksek bir ses tonu ile ifade etmesi de herkesin hafızalarına kazınmış bir olay olmuştu. Bu konuşmalarıyla Eski Başbakan ve şuan ki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan zirveye çıkmıştı.

Evet!

Burada Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmalarından bazıları kısmen de olsa lafta kalırken, çoğunluk bir tarafı da lafta kalmadı.

Sonrasında ne mi oldu?

Türkiye Cumhuriyeti Devletinde ki Eski bir Başbakanın ve şuan ki Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Siyonist İsrail'e olan dik duruşunu, fazla sert ve cesurca olduğu görüşlerini ortaya atan Fethullah… , Recep Tayyip Erdoğan'ın İsrail'e karşıtı konuşmalarını kamuoyu önünde kınamakla kalmadı. İsrail'e karşı da Recep Tayyip Erdoğan'ı kötülemeye başladı.

Şunları da bilmemiz de fayda vardır.

Siyonist İsrail-Canavar Amerika-Hırçın İngiltere ve diğer ülkeler ile birlikte yürüyen, BİR MOLLA VE BİR İMAM OLAN ''FEHULLAH”… Amerika Birleşik Devletlerin DE (ABD) , Merkezi İstihbarat Teşkilatı yani Central Intelligence Agency ( CIA) dışında ki en büyük destekçisi de Siyonist İsrail LOBİSİDİR.

Teknoloji o kadar ilerlemiş ki bizler hepimiz, tüm insanlar bir İnternet sayfasını açıp arama motorundan İsrail Lobisini ve Fethullah… ‘ı tıkladığınızda, buradan Siyonist İsrail Lobisinin Fethullah… ‘ene kadar büyük bir derecede destek verdiğini de görebilirsiniz.

Herkesin şaşırdığı noktalardan biri de şudur ki gerçekten de şaşırmamak elde değil. Bakıyorsunuz bir imam’dan bir molla’dan bir hoca efendiden bahsediliyor lakin arkasına bakıyorsunuz ki Ortadoğu da zulümlerin, savaşların, katliamların, sorumluları yani Siyonist İsrail, Hırçın Amerika ve gaddar İngiltere ortaya çıkıyor.

Nasıl olur da Müslümanlıktan bahsediliyor?  Nasıl olur da dinden, İslam’dan bahsediliyor?

Üstad Bediüzzaman Said Nursi'nin bütün Risalelerini değiştirip, kendi bildiklerine göre hazırlaması, kendi bildiklerini yazması nasıl bir Müslümanlığa sığar ki? Müslüman bir din adamı olan bir kişinin dershaneleri okulları, diğer bütün okullardan dershanelerden neden daha çok pahalıdır?

Tabi bunlardan başka daha farklı olaylar gelişmesine de neden olmaktadır.

Fethullah… ve paralel yapının içerisinde olanlar şuan ki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve partililere hey durun biraz bakalım, burada öyle işler kolay yürümez, biz varız biz! der.

Tabi sonrasında da olaylarda patlak verir. Önce gezi olayların patlak vermesi. Tabi çevreciler ayaklanıp protesto haklarını kullanmak istediler. Tabi normal dersiniz, lakin Siyonist İsrail’in ve diğer hırçınlaşmış azgın ülkelere satılmış olan hoca efendi bu olayları büyük bir fırsat olarak gördü ve düğmeye bastılar. Tabi büyük oranda halk protesto etmek için çıkmıştı fakat öyle bir duruma geldi ki hoca efendinin büyük ağıda bu işlerin içinde fazlasıyla yer almaya başladılar. Fethullah… de gerçekte olan büyük bir protestoyu alıp kendi ağını ve tuzaklarını da bu insanların içine sokmayı da başardı.

Burada şuan ki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da bu olayların nasıl geliştiğini ne olup bittiğini kimlerin ağları bu olayların içine girdiğini adım adım takip ediyordu. Gördükleri ve takip ettikleri olaylar karşısında sessiz kalmıyordu. Gittikçe sesini yükseltmekten de asla kaçınmıyordu. Dış mihrakların özellikli Siyonist İsrail’in ve paralel yapı çerisinde olanlar yani Fethullah…  ve cemaatinin bu işi planladıklarını yönlendirilip ve insanları tahrik ettiklerinin farkında olduklarını söylüyordu.

Aslında olayların akışına bakıldığı zaman ki süreçte de yani neredeyse 6 ya da 7 ay öncesinde ki süreçte yaşananlara bakıldığı zaman da bu protestoların ve olayların Merkezi İstihbarat Teşkilatı yani Central Intelligence Agency ( CIA) destekli Fethullah ve cemaati tarafından gasp edildiği de görebilmekteyiz.

Evet şunu diyebiliriz. Eski Başbakan ve şuan da Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olan Recep Tayip Erdoğan'ı protesto eden bazı gruplar gerçekten iyi niyetli olmayan gruplardı. Tabi şöyle ki o tabloda da gördüğümüzün aynısını, Mısır’da yada diğer ülkelerde dünyanın herhangi bir başka yerinde durmadan gördüğümüz tablolardan da farksızdı. Belki insanlar memnuniyetsizliklerini göstermek ya da rahatsızlıklarını dile getirmek için ayaklandılar. Haklarını savunmak istediler ve gösteriler yapmak istediler.

Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinde olan ayaklanmanın, dış güçlerin de fırsat bilerek bu ayaklanmalara benzin dökerek ateşleyip kendi hedeflerine ulaşmak için yaptıkları da büyük bir gerçektir.

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanın başına gelen olay tamda buydu. Özellikle Fethullah… cemaati ve onun destekçileri olan Siyonist İsrail CIA ve İsrail Lobisi.

Fethullah… ve cemaatine fazlasıyla destek veren Federal Soruşturma Bürosu yani Federal Bureau of Investigation (FBI) ve Merkezi İstihbarat Teşkilatı yani Central Intelligence Agency ( CIA) ufaktan bahsetmek isterim.

Federal Soruşturma Bürosu yani Federal Bureau of Investigation (FBI), en büyük ve en önemli davalara bakarlar genellikle. Ülke bazında çalışırlar. Yereldeki polis güçlerinin yetmeyeceği işlere bakmaktadırlar.

Merkezi İstihbarat Teşkilatı yani Central Intelligence Agency ( CIA) ise; dünyadaki bütün ülkelere istediği gibi burnunu sokar. Uluslararası çalışmaktadırlar. Dünyadaki en yetkili polis kuvvetleridirler. Kaynakları sınırsız bir şekildedir. İstediklerini anında elde edenlerdir. Elit kesimlerin adamlarıdırlar. Federal Soruşturma Bürosu yani Federal Bureau of Investigation (FBI), çözemedikleri veya çözemeyecekleri büyük olayları üstlenirler. Özellikle neredeyse bütün ülkelerde görülen terör olayları gibi davaları üstlenirler. Her türlü pislikleri vardır.

Siyonist İsrail Lobisinin ve Fethullah…  Cemaatinin çarkları Türkiye için her geçen gün biraz daha dönmeye başlamaktadır. Kendilerinin deyimleriyle kıyma makinası aşamasına getirmişler.

Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi Devleti eğer ki gerçekten bazı şeylerin farkına varmayıp ciddi adımlar atmaz ise; bu adamlar ülkeyi Irak’tan Suriye’den Libya’dan Mısır’dan beter ederler.

Bende şunu söylemek istiyorum!

Bu adamlar, bu densizler, kendilerini bilmezler Türkiye Cumhuriyeti Ülkesinin başını büyük bir belaya sokmaya çalışmaktadırlar, birilerin bunları durdurması gerekir artık!

Hiç kimse kalkıp da hikayeler anlatmasın. Yıllardan beridir her tarafa Müslüman’ım, İslam için varız, İslam’ı biliyoruz deyip insanları bitirmenizi sömürmenizi ne Allah kabul eder, ne Peygamberler kabul eder, ne Kutsal Kitaplar kabul eder, ne de İnsanlık kabul eder!

İslam’ı, Müslümanlığı, Kutsal Kitabımızı, Kutsal Mekanlarımızı Topraklarımızı Siyonistlerin, Emperyalist Güçlerin ve onların destekçileri olanların ellerine bırakmayalım…

Yüce Rabbim, İslam’ı ve Müslümanlığı gerçek anlamda yaşayan ve yaşamak isteyenlerle beraber olsun inşallah…

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar