Ey İslam Alimleri Ey Müslümanlar Bu Katiller Nasıl Müslüman Olur? Karar Verin Artık!

  • 1.01.2015 00:00

 Ey İslam Alimleri, ey Müslümanlar, ey Müslüman kardeşlerim kafa kesenler, öldürenler, cinayet işleyenler, kafaları gövdelerden ayıranlar Müslümanlıktan, İslam dininden nasıl bahsederler. Birer Müslüman olarak bu İslam dininizin lekelenmesine nasıl izin verebiliyorsunuz? Neden bu kadar rahat davranıyorsunuz. Açıkçası anlam veremiyorum.

Bir Müslüman ve İslam Ülkesi olan Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bütün camilerinde hocaların İslam Alimlerinin telaşlar içerisinde olması gerekmez miydi? Bütün İslam Alimlerinin ortaya çıkıp bu insanlar bizden, İslam dininden değiller diye vaazlar vermeleri gerekmez miydi? Diyanet İşleri, İslam dinini kötüleyenler için hutbeler hazırlaması gerekmez miydi? Ülkemizin dört bir tarafından hep beraber protestolar gösteriler yapılması gerekmez miydi?

Bizler Peygamber Efendimiz ( Hz.Muhammed Mustafa) (S.A.V) ümmetinden olan Müslümanlar olarak, İslam dinimizi kullanarak bu korkunç işleri yapanlara karşı çıkıp da haykırmıyor isek, bizler peygamber efendimize ve bütün Müslümanlığa, İslam dinine ihanet etmiş olmaz mıyız?

Anladığımız kadarıyla çok ama çok az istisnalar dışında, Müslümanlar, İslam dinine sahip olanlar, olan bitenlerin kesinlikle farkında değiller diye düşünüyorum. Bu vicdansızlar, İslam dinini kullananlar, Peygamber Efendimizin ve bütün ümmetinin dini olan İslam dininden merhameti çıkarıp atmakla birlikte, vicdanın neredeyse suç aleti sayılmak üzere, dünyevi kudret, tahakküm, ellerine şöyle ya da böyle iktidarları ellerine geçiren Müslümanların varoluşlarının başlıca amaçlarından oluyor ki; bugünkü çizilen resimleri silmeye de hiçbir kuşağın ömrü yetişmeyeceği lakin öyle bir durum vardır ki; dini bütün her şeyden üstün tuttukları iddia eden milyarlarca insanın şuan ki İslam dininin girdiği kötü pozisyon hiçbir Müslümanın umurunda değildir.

Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi başta olmak üzere, Ortadoğu da ki diğer bütün Müslüman ülkeleri dahil hiç kimse İslamı kötüleyenlere karşı bir mücadelede bulunmadı. İslamiyeti tanıyoruz diyen bütün Müslüman Ülkeleri, İslam dinimizi kötü amaçları için kullanan Siyonist İsrail’in İT’leri olanlara karşı hiçbir müdahale de bulunmadılar ve bulunmaya da niyetleri yok gibi!

Siyonist İsrail’in Şeytan Ordusuyla beraber olanlar bunların hesabı hepinizden tek tek sorulacaktır!

Evet! Müslüman kardeşlerim…

Hesabı verilmeyecek ne çok şeylerin biriktirildiği ve yine istisnalar dışında sadece Müslümanlar mı bazı şeyleri görmüyor ya da görmemezlikten geliyor buna da hiçbir anlam veremiyorum.

Düşünebiliyor musunuz? Kendilerine İslam Devleti diyebilen Siyonist Örgütün elinden bu tertemiz İslam adını almaya kalkışan ya da karşılarına çıkan hiç kimseleri göremiyoruz.

Müslüman kardeşlerimiz birazcık öteye geçip yan tarafınızdan İslam Alemine bakın, sizlere de uzatılmış kocaman bir bıçağı görebileceksiniz. Bunun ne kadar büyük bir haksızlık olduğunu kabul ettirebilmeniz için, o bıçağı  Siyonist İsrail’in kurduğu Şeytan Ordusunun elinden çekip alabilmelisiniz.

Peki sizlerden ya da diğer Müslüman kardeşlerimizden hangisinin bu yönde bir gayretine ya da çabasına şahit oldunuz?

Müslüman kardeşlerim, İslam Alimleri, Diyanet İşleri, Ortadoğu da ve diğer bütün Müslüman Ülkelerinde yaşayan Müslümanlar o bıçak sizleri temsil edecek bir simge yahut bir ikon haline geliyor!

Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V) ümmeti ve İslam dinini seçmiş Müslümanlar olarak bunlara hep beraber engel olmayacak mısınız?

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar