MHP’de aday adaylığı süreci başlıyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı İlhami Caboğlu, aday adaylığı başvurularının 14 Mart'ta başlayacağını duyurdu.

MHP’de aday adaylığı süreci başlıyor
12.03.2023 - 06:21
Kaynak: Haber Merkezi
7539

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, yazılı bir açıklama yayınlayarak, MHP’de adaylığı sürecinin 14 Mart Salı günü başlayacağını 21 mart Salı günü saat 17,00’de sona ereceğini duyurdu.

Engelli aday adaylarından başvuru ücreti alınmayacağını söyleyen Caboğlu, diğer aday adaylarından  ise 3 bin TL alınacağını açıkladı.

Caboğlu şunları söyledi:

“Liderimiz Sn Devlet Bahçeli Beyefendi’nin olurları ile Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn Feti Yıldız tarafından 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28. dönem Milletvekili Genel Seçimi için yapılacak aday adaylığı başvurularına dair esasları içeren genelgemiz yayınlanmıştır.

Cumhur İttifakının ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin başarısı ile sonuçlanacağına inandığımız seçimlerin hayırlara vesile olmasını temenni eder, demokrasimiz ve aziz milletimizin temsiliyeti adına partimizde görev almak isteyen vatandaşlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim.”


Editör: N. Cingirt