Koloğlu dilekçesini verdi...

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, MHP Genel merkezine giderek adaylık dilekçesini verdi.

Koloğlu dilekçesini verdi...
16.12.2023 - 08:53
Kaynak: Haber Merkezi
153

Milliyetçi Hareket Partisinde aday adaylık süreci Cuma günü tamamlandı.  Başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle birlikte Cuma günü MHP Genel Merkezine giden Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, dilekçesini Genel Başkan yardımcısı Sadir Durmaz'a verdi.

“ Biz hazırız, Cumayeri'ni seviyoruz” diyen Koloğlu, “ İlçemizde göreve geldiğimiz ilk günden bu güne gayretle çalıştık, çalışıyoruz..

İlçemizi daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek, vatandaşlarımıza modern bir yaşam alanı sağlamak önceliğimiz olmuştur..

Üretken ve şeffaf belediyecilik anlayışı ile 2024 Yerel Seçimleri için Adaylık sürecimizi, MHP Cumayeri İlçe Teşkilat Başkanımız Mehdi Coşar, Teşkilat Başkan Yardımcımız, Sibel Çakır, Teşkilat Yönetim Kurulu üyelerimiz, Belediye Meclis üyelerimiz ve İGM üyemiz ile Partimizin Yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan yardımcısı Sn. Sadir Durmaz'ı ziyaret ederek tamamladık.

Hayırlı olsun inşallah “ ifadelerinde bulundu.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar