MHP adaylarını tanıttı

Okan Yanmaz'ın video konferans yöntemiyle katıldığı Milliyetçi Hareket Partisi Düzce adaylarını yoğun katılım ile gerçekleştirilen lansmanla kamuoyuna tanıttı. Coşkulu kalabalık adeta salona sığmadı.

MHP adaylarını tanıttı
25.02.2024 - 09:15
Kaynak: Haber Merkezi
97
MHP Düzce adaylarını tanıttı

Düzce’de partilerin adayları ve listeleri netleşirken bu adaylar düzenlenen lansmanlar ile kamuoyuna duyruluyor. Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Merkez ve İlçe adaylarını Fevzi Çakmak Mahallesinde bulunan Gençlik Spor İl Müdürlüğüne bağlı konferans salonunda düzenlenen aday tanıtım toplantısı ile tanıttı.

 

MHP Düzce adaylarını tanıttı

Toplantıya Düzce Merkez İlçe ve İlçelerin Belediye Başkan Adayları ve listelerindeki adaylar katılım sağladı. Yoğun katılım ile gerçekleştirilen toplantıda davetliler coşkuyla adaylarını destekledi.

 

MHP Düzce adaylarını tanıttı

DÜZCE MERKEZ İLÇE
MHP Düzce Belediye Başkan adayı Yılmaz Eser'in kontenjan adayları İsmail Arsal, Ergin Gül ve Muhammet Kılıç olurken, Belediye meclisi aday listesi ise şu isimlerden oluştu:

1-) Yasin Şerbetçi, 2-) Hüseyin Çiftçi, 3-) Nizamettin Topaloğlu, 4-) Fatih Mutlu, 5-) Telat Örnek, 6-) Murat Özsoy, 7-) Kerem Topçu, 8-) Dursun Vural, 9-) Yusuf Kurt, 10-) Gülten Görkem, 11-) Baturay Kuru, 12-) Recep Özbek, 13-) Fatih Macit, 14-) Mahmut Birincioğlu, 15-) Buğra Aktaş, 16-) Ahmet Şahin, 17-) Mustafa Tüfekçi, 18-) Muzaffer Oskan, 19-) Emrah Kılıç, 20-) Kenan Kıral, 21-) Emrah Yapıcı, 22-) Hakan Altındağ, 23-) Burçin Tepe, 24-) Yunus Emre Uyar, 25-) Aydın Gül, 26-) Abdullah Özer, 27-) Mustafa Biriktir, 28-) Orhan Ercan

 

 

MHP Düzce adaylarını tanıttı

Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar