SEN KİMSİN?

  • 12.05.2015 00:00

 Devlet desen, devlet değilsin…

Millet desen, millete benzer halin yok…

Bürokrat desen, memur değilsin…

Asker desen, üniforman yok…

Parti desen, tabelan yok…

Siyasetçi desen, politikan belli değil…

İlahiyatçı desen, diploman yok…

Gazeteci desen, anlamazsın…

Hukukçu desen, cüppen yok…

Sen kimsin, in mi sin cin mi?

Ne özelliğin var, ne yeteneğin var ne meziyetin var ki seni yıllarca Pennsylvania da ağırlıyorlar, niçin bir başkası değil de özellikle sen.

1963 den bu yana ülke ve dünya gündemini meşgul edecek kadar ne yaptın ki, Amerika sana malikâne tahsis edip yıllarca ülkesinde ağırlıyor.

Kimden bahsettiğimi herhalde anlamışsınızdır, tabiiki Amerika nın barkotlu beslemesi Fettullah Gülen den bahsediyorum.

AKP ye ne oldu da 10 yıldır sırtında taşıdığı Fettullah’ı bir anda sırtından atmağa kalkıştı, daha ne olacaktı, bazı talepleri yerine gelmeyince havlamaya başladılar, ufak ufak ısırmağa hatta yılan gibi sokmağa başladılar.

Birde baktılar ki bunların niyetleri ılımlı İslam maskesi altında, yabancıların da desteği ile ülke idaresinin başına “Humeyni” gibi çöreklenmek.

O kadar büyük devasa yapıya ulaşmışlar ki, ahtapot gibi tüm ülkeyi sarmışlar, bir kolu kopartıyorsun yandan yeni bir kol çıkartıyor.

Nerelerde yoklar ki; Yargıya sızmışlar, Polis teşkilatını kendileri oluşturmuşlar, üniversitelerin her rektörlüğü onlarda, milli eğitim onların kontrolünde. Polis ve yargı ellerinde oldukları için, büyüklü küçüklü sanayicisi ihracatçısı, bu teşkilata biat etmek zorunda.

Topladıkları himmetin (haracın) boyutları korkunç büyüklük de, itiraz etme şansın yok, kesilen haraç verilecek. 

Bunlar kim mi? Bunlar Mevcut hükümetin zaaflarından yararlanıp polis ve yargıyı arkalarına alıp ülkeyi soyup soğana çevirmeye çalışan “Haşhaşi” benzetmesi bile hafif kalan İngiltere ninABDnin İsrail in “Barkotlu” köpekleri Fettullah cemaati olarak anılan it sürüleridir.

Biliyorsunuz, Milli güvenlik kurulunda “(MGK) FETO silahlı terör örgütü kapsamında siyaset belgesine yerini alan bu paralel yapı müptezelleri ile ilişkilerde çok dikkatli olunması, bu bağlamda bunlara yapılan yardım ve yataklık suç kapsamında değerlendirilecektir.

Fettullah terör örgütünün durumu ortada iken, sen kalk sırf iktidara gıcık olsun diye sırf iktidarın oyu artmasın diye “FETO” terör örgütü ile işbirliği yap. Bu “Düşmanımın düşmanı dostumdur” düşüncesi CHP ye bir şey kazandırmaz, aksine itibarını sarsar.

Aynı şekilde HDPnin durumu hepten felaket, biliyorsunuz 2011 yılındaPKKnın sivil şehir yapılanması KCK ya yönelik, büyük çoğunluğu avukat ve Belediye başkanlarından oluşan 44 Kürt aktivist’i elleri kelepçelenerek sevk zinciri şeklinde tutuklanmalarına FETO paralel yapı terör örgütü sebep olmuş idi.

 FETO terör örgütünün gazetesi “Zaman” gazetesinin genel yayın müdürü Ekrem Dumanlı ile Diyarbakır büyük şehir belediye başkanı  Gülten Kışanak ile gizli kapılar arkasında ne konuşmuş olabilirler, Gülten Kışanak, KCK tutuklamalarında dahli olan Ekrem Dumanlıdan niçin rahatsız olmadı acaba, Yoksa Selahattin Demirtaş ve avanesi de “Düşmanımın düşmanı dostumdur” diye mi düşünüyor.

Ben tek kelime ile çok yazık vah ki ne vah diyorum başka bir şey demiyorum. Bu ülke Amerika’nın “barkotlu” beslemesi, İsrail, işbirlikçisi Fettullah Terör örgütüne bırakılmayacak kadar kıymetlidir.

Son bir not; Paralel Terör örgütünü bilmeyerek destek olan dürüst Müslümanları tenzih ediyorum.

Saygı ve hürmetlerimle.         [email protected]  

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.