KEMAL BEYİN YOLSUZLUK DOSYALARI

  • 23.07.2015 00:00

 Öncelikle Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde Işid (Deaş)lı olduğu iddia edilen intihar bombacısının kendini patlatması ile 30dan fazla insanımızın ölümüne 100den fazla yurttaşımızın yaralanmasına sebep bu menfur olayı şiddetle kınıyor, ölenlerin yakınlarına sabırlar yaralılara acil şifalar dilerim.

Terörün sağcısı solcusu dinlisi dinsizi diye bir şey olmaz, kimden nerden gelirse gelsin terör vahşiliktir caniliktir insanlık suçudur. Terörün haklı nedeni olmamalı.

Ne yazık ki birileri senin teröristin kötüdür benim teröristim iyidir minvalinde algı oluşturmayı çok seviyor. Nasıl mı oluyor o iş, şöyle ki, Işid (deaş) bir İslami yapılanmadır, o halde bu örgütün de AKP ile bağlantısı vardır, böyle bir mantıkla bir yere varılmaz, iktidar defalarca Işid çıktığından bu yana adam öldüren bir örgüt İslamiyet’le bağdaştırılamaz, onun için Işidkelimesinideaş olarak kullanıyor. Bu konuyu burada noktalayıp asıl mevzumuza gelelim.

Sizin de bildiğiniz gibi Baykal’a kurulan tezgâhın ardında Gandi Kemal diye sahneye sürülen GandiKemal (Kemal Kılıçtaroğlu) dosyalar arasında dolaşırken CHP li Şişli Belediye başkanı ve işbirlikçilerin yolsuzluk, hırsızlık, evrakta sahtecilik dosyasını (biliyorsunuz Baykal, Mustafa Sarıgül ile ilgili yolsuzluğundan dolayı Sarıgül’ü partiden ihraç ettirmişti) sık sık elinde sallardı.

Detaya girmeden esas mevzumuza girelim. Son 10 gün dür İstanbul Ataköy ilçe CHP Belediye başkanlığında öyle pis kokular yayıldı ki, o kokulara tahammül edebilmek için Ataköy’de her biri 3Milyon olan Rezidans daire vermeleri lazım.

Malum Aydın Doğan medyası ve paralele yakın televizyon ve gazeteleri inatla ısrarla Ataköy belediyesindeki boyutları ayakkabı kutusuna sığmayacak kadar devasa yolsuzluğu gündemlerine almıyorlar.

“Yeni Akit” gazetesinin ortaya çıkardığı, bu güne kadar da yalanlanmadığı,CHP li Ataköy Belediye başkanı, Battal İlgezdi ve karısı Gamze İlgezdi ile ilgili ortaya dökülmüş öyle büyük yolsuzluk çıkarılmış ki Kılıçtaroğlunun dosyaya değil arşive sığmaz. Değil 4 bakanla ilgili çaldığı paralar, değil Halk bank genel müdürünün evinden ayakkabı kutusu içinden çıktığı iddia edilen paralar İlgezdilerin çaldığı paraların yanında çerez parası kalır.

Biliyorsunuz böyle büyük paraları kimse kimseye tek başına yedirmezler, yemek için önce yedirmek lazım bir onlara bakalım. Bu güne kadar yalanlanmayan iddialara göre kimler yememiş ki, öncelikle Ataköy Belediye başkanının 2. Karısı Gamze İlgezdininCHP Milletvekili olabilmesi için Kılıçtaroğlunun sevgili kızı Zeynep Kılıçtaroğlu’a Rezidans daire, Kılıçtaroğlunun genel başkan yardımcısı GürselTekin’e seçim çalışması için çok büyük paralar, K. Kılıçtaroğlunun özel kalem müdürünün kardeşine bir Rezidans daire, başkan karısı Gamze İlgezdi’ye nasıl niçin hangi para ile edinildiği belli olmayan 13 Rezidans daire ve İstanbul’unen pahalı semtinde 3 havuzlu villalar.

Eh tabii böyle devasa büyüklükte yolsuzluğu perdelemek için paralel polisler paralel savcılar ayarlanmış her halde bu pis işleri hatır için yapacak değiller ya .

Sadece Ataköy belediye başkanlığında olsa öp de başına koy daha bunun kokusu bitmeden CHPBeşiktaş Belediye başkanlığında bundan daha büyük vurgun.

Önce İzmir Belediyesi,sonra Şişli belediyesi, sonra Antalya belediyesi, Ataköy belediyesi, Beşiktaş belediyesi, eeeyyyyKılıçtaroğlu ne zaman dosyaların kapağını aralayacaksın, aralayamasın çünkü o dosyalarda yakınların var partililerin var. Sen varsın sen.

Umuyorum ve diliyorum ki yolsuzluğu kim yaparsa yapsın yanına kar kalmasın önce bu dünyada hesabını versin.  Tevekkeli Kılıçtaroğlunun “cambaza bak cambaza bak” derken birileri malı götürmüş.

Saygı ve hürmetlerimle.  [email protected]

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.