“BEN VATAN HAİNİYİM”

  • 18.08.2015 00:00

 Evet evet yanlış anlamadınız,BEN VATAN HAİNİYİM, eğer teröre teröriste silahlı eylemlere mesafe koyamıyorsam BEN VATAN HAİNİYİM.                                                                                                                      

Bir gün kendime de lazım olabilecek “kan nakil aracınıambulansları”yakıyorsam BEN VATAN HAİNİYİM.

İçme suyu ve sulama ihtiyacını karşılamak için yapılan barajları kundaklayıp baraj yapılmasını savaş nedeni sayıyorsamBEN VATAN HAİNİYİM.

Okul yapımında, yol yapımında, karakol yapımında, Hasta hane yapımında kullanılan araç gereçleri ateşe veriyorsam BEN VATAN HAİNİYİM.

Bir devlet görevlisini ailesinin yanında arkadan vurabiliyorsam ben VATAN HAİNİYİM.

15 Yaşındaki kızlı erkekli Kürt çocuklarını ailelerinden zorla kopartılarak terörist yapmak üzere dağa kaldırıyorsam ben VATAN HAİNİYİM.

Sokak eylemleri sırasında hayatını kaybeden Berkin Elvan için “hayatı durdurun” deyip de bunca emniyet görevlisinin kalleşçe öldürülmesine ses çıkarmıyorsam ben VATAN HAİNİYİM.

Yazar, aktivist, entelektüel OYA BAYDAR, oyumu HDP ye verdim ben şimdi vatan haini miyim diye soruyor, hiç kusura bakma eğer sende teröre, teröriste silahlı başkaldırışa mesafe koyamıyorsan sende VATAN HAİNİSİN.

Birilerinin çok itibar gösterdikleri gazeteci yazar HASAN CEMAL Kandil’e çıkıp Murat Karayılan’a sakın silahları bırakmayın diyebiliyorsa tabii ki Hasan Cemal de VATAN HAİNİDİR.

Şu anda finansörlüğünü FETTULLAH GÜLEN’in yaptığı, çoklarımızın solcu gazete diye bildiğimiz “Cumhuriyet” gazetesinin genel yayın yönetmeni CAN DÜNDAR, mit tırlarının içindekilerle ilgili gizli bilgileri baştaİsrail olmak üzere birçok ülkeye servis etmesi, VATAN HAİNLİĞİ değil de ya nedir.

Sivil siyaset yapma sözü verip halktan oy isteyen HDP (Selahattin Demirtaş), kendi ifadesi ile birçoğu emanet olmak üzere 80 Milletvekili çıkarıp daha sonra çark edip “Kandil” Murat Karayılan ile birlikte Türkiye’ye savaş ilan edenler VATAN HAİNİ değil de ya nedir.

Miligüvenlik kurulu siyaset belge kitapçığına giren “Feto” Fettullah terör örgütü ile seçimlerde işbirliği yapan VATAN HAİNİ değil de ya nedir.

Evet beyler diyeceğim o ki HDP “Selahattin Demirtaş” Abdullah Öcalan’ın ifadesi ile Kürtleri temsil etmiyorlar,Kürt halkımız üzerinden emperyalist devletlere hizmet ediyorlar. Değil mi ki AbdullahÖcalan’ın silahları bırakın barış sürecini başlatın duyurusuna rağmen savaşta ısrar etmeleri VATAN HAİNLİĞİnden başka neyle tarif edilebilir.

Kürtleri alet edip Kürtler üzerinden Kürtlere zulmü reva gören Sözde Kürt yöneticileri, şunu bilesiniz ki Türkiye eski Türkiye değil, ordumuz eski ordu değil, Mit imiz eski Mit değil. Devlet artık “millileşti”, eskisi gibi dış devletlerden icazet alıp iş yapmıyor, eskiden olduğu gibi Kandil’ebomba atıyoruz diye havai fişek atılmasını beklemeyin, koşulsuz şartsız silahları teslim edin,Kürt halkına daha fazla ihanet etmeyin.

Kürtleri temsil ettiğini iddia eden HDP, PKK, PKKnın şehir yapılanması KCK, bana söyleyebilir misiniz bu 10 yıl içinde Kürtlerin en temel insan hakları ile ilgili demokratikleşme konusunda barış süresi konusunda ne istediniz de yerine getirilmedi.

Selahattin Demirtaş, Murat Karayılan ve diğerleri, sizin destekçileriniz hiçbir zaman Kürtler ve Türkler değiller ve olmayacaklar, sizin en büyük destekçiniz başta İngiltere, İsrail, Almanya, ABD.

Çok merak ediyorum sivil siyaset yapacağım diye halktan oy aldınız, bakalım bu seçimde hangi yalanlarla halkı kandıracaksınız.  Saygı ve sevgilerimle. [email protected]

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar