Düzce Diş Sağlığı Merkezi bir ilki başardı

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi HİMSS O-EMRAM Seviye 7 kriterlerini karşılayarak Türkiye’deki revalide olan ilk Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olmayı başardı.

Düzce Diş Sağlığı Merkezi bir ilki başardı
25.11.2023 - 16:53
Kaynak: Haber Merkezi
324

2023 Yılı HIMSS Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı Sağlık Bakan Yardımcıları Huzeyfe Yılmaz ve Dr. Şuayip Birinci'nin katılımlarıyla 22-24 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti.

 

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi uyguladığı dijital hastane konseptiyle HİMSS O-EMRAM Seviye 7 kriterlerini karşılayarak Türkiye’deki revalide olan ilk Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olmayı başardı. Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Hüseyin Şefik tarafından yapılan sunumun ardından ödüllerini Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Huzeyfe Yılmaz'dan aldı.

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz "Bu süreçte desteklerini esirgemeyen Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca, Bakan Yardımcılarımız Dr. Şuayip Birinci ve Huzeyfe Yılmaz başta olmak üzere Bakanlığımız yetkililerine teşekkür ediyorum. Gecesini gündüzüne katarak özveriyle çalışan tüm Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi çalışanlarımızı kutluyorum" dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar