Yanmaz Caboğlu'nu ziyaret etti...

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu'nu Ziyaret Etti

Yanmaz Caboğlu'nu ziyaret etti...
9.01.2024 - 17:34
Kaynak: Haber Merkezi
87

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan, MHP Akçakoca İlçe Başkanı İsmail Pazvant ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Ziyarette, Akçakoca'nın yerel konuları ve il genelindeki işbirliği imkanları konuşuldu.

İl Başkanı İlhami Caboğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Belediye Başkanımız Sayın M. Okan Yanmaz'ın nazik ziyareti, şehrimizdeki işbirliği ve koordinasyonun güçlenmesine önemli bir katkı sağlayacaktır. Yerel yönetimler arasında iletişim ve dayanışmanın artması, bölge halkına daha iyi hizmet sunmamıza olanak tanıyacaktır" dedi.

Başkan Yanmaz ise ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, "İl Başkanımızla gerçekleştirdiğimiz bu buluşma, şehrimizin ihtiyaçları ve projelerimiz konusunda önemli bir platform oldu. İlerleyen süreçte de işbirliği içinde çalışarak, Akçakoca'nın gelişimine katkıda bulunmayı sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar