Adaylığı kesinleşti...

Yeniden Refah Partisi Düzce teşkilatının Düzce’ye yakışacak aday bulma arayışları nihayete erdi.

Adaylığı kesinleşti...
25.12.2023 - 15:53
Kaynak: Haber Merkezi
164

Yeniden Refah Partisi  Düzce teşkilatının Düzce’ye yakışacak aday bulma arayışları nihayete erdi.  Türkiye’nin tanınmış ismi Davut Güloğlu, Yeniden Refah Partisi, Düzce  Belediye  Başkan adayı oldu. Türkiye’nin birçok ilinden ve ilçesinden teklifler gelmesine rağmen Davut Güloğlu, Düzce’yi seçerek, Belediye başkan adaylığına yeşil ışık yaktı.


Türkiye’nin yakından tanıdığı, Dünyanın birçok bölgesinde verdiği konserlerde milyonlarca insana Türkiye’yi ve Türk müziğini tanıtan Davut Güloğlu’nun adaylığı ile ilgili olarak Genel Başkan Fatih Erbakan’ın adaylığına yeşil ışık yaktığı ve onay verdiği öğrenildi.
Türkiye’nin değeri olan, dünyanın birçok ülkesinde Türk sanatçı olarak konserler vermiş, Türkiye’yi en iyi şekilde tanıtmış Sanatçı Davut Güloğlu ile Düzce’nin hak ettiği yere gelmesi hem şehrin tanıtımı anlamında hem de sanatçı gözüyle Düzce’de adından bahsedilir bir il olması için Yeniden Refah Partisi Düzce teşkilatı Belediye başkan adayı olması için girişimlerde bulunmuştu. Bu noktada Güloğlu’nun içten, sıcak, samimi, halktan oluşunun yanı sıra Düzcelilerinde sevdiği bir isim olması Güloğlu’nun öne çıkmasına neden olmuştu. Genel Başkan Danışmanı ve Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi olması nedeniyle Genel Başkan Fatih Erbakan’ın onayı beklenirken, Düzce’yi mutlu eden  haber son dakikada geldi. Fatih Erbakan’ın da onay vermesi ile Davut Güloğlu, Türkiye’nin birçok ilinden ve ilçesinden Belediye Başkan adaylığı tekliflerine karşın Düzce’den Belediye Başkan adayı oldu.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar