Beyköy'de zorlu yarış...

Beyköy’de seçim heyecanı devam ediyor. MHP’nin genç adayı Fatih Ocak’ın karşısına AK Parti, İl Gençlik Kolları Başkanı siyasetin genç isimlerinden Oğuzhan Küçük ile mi, yoksa tecrübeli isim Osman Kılıç ile mi çıkacak merak ediliyor.

Beyköy'de zorlu yarış...
20.01.2024 - 09:00
Kaynak: Haber Merkezi
76

Düzce seçime hazırlanırken, ilçelerde ve beldelerde aday belirleme çalışmaları devam ediyor. Düzce Belediyesi Adayı olarak Faruk Özlü’nün açıklanmasının ardından gözler hem ilçelere hem de beldelere çevrildi.
Hiçbir ilçede henüz AK Parti’nin adayları belli olmazken, beldelerde de durum farklı değil. Mevcut Başkanlarla yola devam mı edilecek yoksa yeni isimlerle mi yeni dönemde yol yürünecek henüz netlik kazanmadı.


OĞUZHAN KÜÇÜK ADI GEÇİYOR
Düzce’ye konum olarak en yakın belde olan Beyköy’de mevcut Başkan Osman Kılıç’ın en yakın rakibi AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük. Adı sık sık Beyköy Belediye Başkanlığı için geçen Küçük’ün aday gösterilmesi ihtimali yüksek.
MEVCUT BAŞKANDAN MEMNUNLAR
Bir dönem MHP’den iki dönem de AK Parti’den belediye başkanlığı yapan tecrübeli isim Osman Kılıç’ın yaptığı çalışmalardan memnun olan Beyköy Halkı, Kılıç’ın da Küçük’ün de aday olmasının Beyköy için iyi olacağını düşünüyor.

 

MHP ADAYI DA ŞANSLI
Beyköy’ün sevilen ailelerinde birinin oğlu olan Fatih Ocak da belde de MHP’nin adayı. Güçlü bir isim olan ve belde halkı tarafından sevilen Ocak'ın da seçimi kazanma ihtimali oldukça yüksek.


GENÇLER Mİ YARIŞACAK?
Genç bir isim olan Fatih Ocak’ın karşısına AK Parti de Ocak  gibi genç olan Küçük’le mi çıkacak yoksa 3 dönemdir belediye başkanlığı yapan tecrübeli isim Kılıçla mı çıkacak merak ediliyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar