Cemşit CHP’nin adayı mı?

Seçim takviminin işlemeye başladığı bugünlerde, CHP’de önceki dönem il başkanlığı yapan Semih Cemşit’in CHP’nin Düzce Belediye Başkan adayı olacağı konuşuluyor.

Cemşit CHP’nin adayı mı?
21.11.2023 - 06:43
Kaynak: Haber Merkezi
101

Yıllar sonra bir vekil çıkartan CHP,  Düzce’de istediği rüzgarı bir türlü yakalayamıyor. Kongreye giden ve l Başkanı ile birlikte teşkilatlarını da yenileyen CHP’de, Genel kurultaya kadar adı Düzce  Belediye Başkanlığı için konuşulan ve kendisine seçim ofisi bile tutan Rıdvan Bilgin’in adının yerini, Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlığı kaybetmesiyle birlikte önceki dönem il bakanı Semih Cemşit adı aldı.

BİLGİN’İN BAKANLIK HAYALİ SUYA DÜŞTÜ
Kılıçdaroğlu ile yakınlığı bilinen CHP Milletvekili Talih Özcan’ın desteklediği ve hatta adaylığına kesin gözüyle bakılan Bilgin, Özgür Özel’in Genel  başkan olmasıyla birlikte adaylık beklentileri de geri plana düştü.

CEMŞİT’İN ŞANSI YÜKSEK
Bugünlerde Düzce’de önceki dönem il başkanlığı yapan Semih Cemşit’in Düzce Belediye Başkanlığına aday olacağı konuşulmaya başlandı. Çiçeği burnunda genel başkan Özgür Özel’le arasının iyi olduğu bilinen Cemşit’in aday olması halinde iyi bir oy alacağı da konuşuluyor.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar