Gümüşova'da bir adım öndeki isim!

AK Parti’den Gümüşova Belediye Başkanlığı için aday adayı olan 6 isim arasında, siyasi tecrübesi ve yönetim kabiliyeti açısından öne çıkan, halk tarafından sevilen ve sayılan Ahmet Azap adaylık noktasında bir adım önde gidiyor.

Gümüşova'da bir adım öndeki isim!
2.12.2023 - 11:10
Kaynak: Haber Merkezi
100

Yerel seçim takviminin işlediği bugünlerde, Düzce merkez ve ilçelerinde adaylık için hangi ismin daha şanslı olduğu konuşulmaya başlandı. Özellikle MHP’de olan ilçelerde AK Parti adaylarından hangi isim ilçede seçim yarışını kazanır merak ediliyor. Özellikle merak edilen ilçelerin başında, MHP’li belediye başkanı tarafından yönetilen Gümüşova geliyor.

6 ADAY ADAYI

Gümüşova’da bu seçimler için AK Parti’den 6 isim aday adaylığı için başvuru yaptı. Murat Pirdal, Özgür Ören, Ahmet Azap, Olgun Bulgan, Kenan Sübekçi ve Erkan Daymaz, aday olmak için yarışacak.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatlarına ısrarla söylediği aday kriterlerine uyacak isimle Gümüşova’da seçim yarışına girecek olan AK Parti’de en şanslı isimlerin başında önceki dönem belediye başkanı Ahmet Azap Yer alıyor.

ADINDAN SÖZ ETTİREN ADAY ADAYLARI

AK Parti İlçe Başkanlığından Belediye Başkanı olmak için istifa eden ve adaylık başvurusunda bulunan Özgür Ören, ilçe başkanlığı döneminde Gümüşova'da yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmişti. Gümüşovalı iş insanı ve fındık tüccarı Murat Pirdal da aday adayları arasında yer alan isimlerden biri. Pirdal Gümüşova’da sevilen ve kendi alanında başarılı bir isim.
Yine aday adayı olan bir diğer isim ise Olgun Bulgan. Gümüşova’da arsa karşılığı daire yapan ve yanı zamanda emlakçılıkla da uğraşan Bulgan, yine kendi alanının başarılı isimleri arasında yer alıyor.  Gümüşova’da kırbahçesi işletmeciliği yapan ve Gümüşova Belediye Başkanlığına talip olan Kenan Sübekçi, ilçenin müteahhitlerinden biri.
Belediye personel şefi olan bir diğer aday adayı ise Erkan Daymaz. Daymaz da Gümüşova halkı tarafından sevilen isimlerden bir tanesi.

ÖNE ÇIKAN İSİM AZAP

Gümüşova’da AK Partiden aday adayı olan tüm isimler kendi alanlarında oldukça başarılı ve sevilen isimler. Ancak siyasi tecrübesi ve yönetimsel kabiliyeti, halkta karşılığı olması bakımından aday adayları arasında öne çıkan isim Ahmet Azap. Azap’ın önceki dönem belediye başkanlığında, yaptığı başarılı işler ve özellikle OSB’yi ilçeye kazandırarak, binlerce kişiye istihdam sağlanmasına vesile olması, halkın gönlünde Azap’ı ön plana çıkarıyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar