AK Parti umduğunu bulamadı: Yeniden Refah Partisi, İstanbul’da kendi adaylarını çıkartma kararı aldı

Erdoğan ve Erbakan arasında yapılan bugünkü görüşmeden uzlaşma çıkmadı. Yeniden Refah’ın İstanbul’da aday çıkarmamasına karşı ilçe belediyesi teklif edileceği iddialarına rağmen görüşmede herhangi bir ilçe adı geçmedi. Erdoğan’ın, Erbakan’a sadece belediye meclis üyeliği teklif ettiği öğrenildi.

AK Parti umduğunu bulamadı: Yeniden Refah Partisi, İstanbul’da kendi adaylarını çıkartma kararı aldı
15.12.2023 - 06:16
Kaynak: Haber Merkezi
228

Ankara Masası’ndan Fatih Atik’in haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan arasında AK Parti Genel Merkezi’ndeki görüşme sonuçsuz kaldı. Erdoğan’ın, Erbakan’a sadece belediye meclis üyelikleri teklif ettiği öğrenildi.

Erbakan, AK Parti Genel Merkezi’nden ayrılmadan önce bir gazetecinin “İstanbul ve Ankara’da ittifaklar olacak mı” sorusuna “Seçimle ilgili birtakım konular müzakere edildi ancak şu aşamada bu kadarıyla iktifa etmek daha uygun olur” cevabını verdi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar