Düzcespor'da iç ve dış transferler!

Düzcespor iç ve dış transferlerini sürdürüyor. Nevzat Bilen için kararını veren Düzce temsilcimiz dış transferde de Samet Eker ile anlaştı.

Düzcespor'da iç ve dış transferler!
21.06.2021 - 23:05
Haber Merkezi
8458

Düzcespor yönetim kurulunun, teknik direktör Yavuz İncedal’ın ve Düzcespor taraftarlarının kalmasını istediği Nevzat Bilen için kararını verdi. Yönetim Kurulu ve transfer komitesi, iç transferde anlaşma yapmak için Nevzat Bilen ile yeni sezonda yeniden anlaşmaya vardı.

 Teknik Direktör Yavuz İncedal’ın fikrini soran yönetim kurulu, bu oyuncuyla devam kararı aldı. Bir buçuk yıl Düzcespor'da formasını onurlu bir şekilde giyen Nevzat Bilen yeni sezonda yeni sözleşmeye evet diyerek bu sezon da takımda kaldı.

Dış transferde hız kesmiyor!

   Düzcespor transfer çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Takıma bir yeni transfer daha kazandırıldı. Yeni sezonda şampiyonluğa gidilecek kadro oluşturuluyor.

   Transfer komitesi, geçtiğimiz sezon Tarsus İdman Yurdu forması giyen 30 yaşındaki sağ ön kanat bölgesinde oynayan Samet Eker’i renklerine bağladı.

   Tecrübeli futbolcu Samet Eker sağ ön kanat pozisyonunda çok çalışkanlığı, savunmaya gidip gelerek takımına katkı sağlaması, santraforu besleyen bir yapıya sahip olmasıyla tanınıyor. Tecrübeli ve başarılı futbolcu Samet Eker geçtiğimiz sezon 29’u lig 1’i kupa olmak üzere toplam 30 maçın tamamında forma giydi. Transfer komitesinin uzun çabaları sonucunda yeni transfer Samet Eker ile ön anlaşma imzalandı.


Editör: N. Cingirt