KAFETERYA VE BÜFELER DÜZCESPOR'A VERİLSİN

Düzce Belediyesi'nin ihaleye çıkardığı kafeterya ve büfelerin, Düzcespor'a verilmesi istendi.

KAFETERYA VE BÜFELER DÜZCESPOR'A VERİLSİN
26.01.2022 - 09:41
Haber Merkezi
10861

Düzcespor şampiyonluğa gidiyor.

Kulüp yönetimi ekonomik sıkıntılara rağmen büyük fedakarlıkla kulübü ayakta tutuyor ve şampiyonluk hedefine ulaşmak için gayret gösteriyor.

Düzcespor'un kalıcı ve istikrarlı bir gelire ihtiyacı bulunduğu bir gerçek. Belediye Başkanı Faruk Özlü de, Düzcespor'un sürekli bir gelire kavuşması için çareler aradığını kamuoyuna açıklamıştı.

Düzcespor yönetimi, yakında ihaleye çıkacak Millet Bahçesi'ndeki kafeterya ve büfelere talip.

Kulüp Yöneticisi İslam Keleş, yaptığı açıklamada, kafeterya ve büfelerin Düzcespor'a verilmesini istedi.

Keleş, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

"Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’den bir talebim var! Millet Bahçesi içindeki kafeterya ve büfelerin işletmesini Düzcespor’a vererek, takımın kalıcı bir geliri olmasını sağlayın ve Düzceli sporseverlerin gönlünde taht kurun. Siz ki, ( Sayın Özlü) Düzce’nin kronikleşmiş bir çok sorununu çözerek bu şehir için önemli işlere imza attınız. Yönetim 3 dönemdir Düzcespor’un bütün masraflarını karşılıyor. Ancak Düzcespor’un kalıcı geliri olmaması da Düzce’nin önemli kronikleşmiş sorunlarından biri. Hem önceki yönetimlerin, hem bu dönemin, hem bizden sonraki yönetimlerin de en büyük sorunu olacak.

Millet bahçesini ‘Halkın olanı halka açtık’ sloganıyla baştan sona yenilediniz. Gelin şimdi, halkın olanı, halkın olan Düzcespor’a vererek, hem tüm Düzcelilerin gönlünü kazanın, hem de bizden sonraki yönetimlerin yaşayacağı mali sorunu, kökünden çözerek tarihteki yerinizi alın"


Editör: N. Cingirt