Teknik ekipte tecrübeli isimler

Bıtexen Düzcespor 28 Ağustos 2022 tarihindeki oynanacak 2.lig maçlarına hazırlanırken teknik ekipte bulunacak isimler belli oldu.

Teknik ekipte tecrübeli isimler
12.07.2022 - 20:40
Kaynak: Haber Merkezi
17123

Bıtexen Düzcespor 28 Ağustos 2022 tarihindeki oynanacak 2.lig maçlarına hazırlanırken teknik ekipte bulunacak isimler belli oldu.

Teknik direktör  Ercüment Coşkundere yardımcı antrenör Kasım Çıkla olurken,  Atletik performans antrenörü Yasin Özbudak, Kaleci antrenörü Güvener İçöz, maç performans ve analiz antrenörü Buğra Coşkundere oldu.

Hazırlıklara  başlayan teknik ekip ilk çalışmasını 11 Temmuz pazartesi günü yaptı.  Teknik adam Ercümend Coşkundere yaptığı açıklamada, şampiyonluk için konuştu, Bıtexen Düzcespor’un  sahada ne yapacağını bilen,  iyi oyun ortaya koyan bir takım olacağını ifade etti.

 Coşkundere, taraftarların ne kadar etkili olduğunun bilindiğini, Sakarya , Kocaeli Düzce illerinin futbola bakışının iyi olduğunu söyledi. Yardımcı antrenör Kasım Çıkla, Düzcespor’u takip ettiklerini köklü bir takım olduğunu belirtti.

 

 Çıkla, Düzcespor’un  ikinci çalışmasını bugün yapacağını,  1 hafta çalışmanın sonunda oyunculara izin verileceğini söylerken,  daha sonra tekrar Düzcespor tesislerinde çalışmalara devam edeceklerini , daha sora Bolu ilinde kampa gireceklerini belirtti.


Editör: N. Cingirt