Düzcespor'da transfer tahtası kapandı mı?

Sezon başında yapılan yanlış transferler Düzcespor’u borç batağına sürükledi. Birçok oyuncuya yüksek rakamlar verilerek Düzcespor’a ağır bir yük bindirildi.

Düzcespor'da transfer tahtası kapandı mı?
30.12.2023 - 11:09
Kaynak: Haber Merkezi
318

2023- 2024 Futbol sezonunda 1. kayyımda görev yapan Okan Kaltu ve Muzzaffer Leblebici yapılan transferlere çok fazla ücret ödeyerek Düzcespor’u büyük bir borcun altına soktular. Birçok oyuncuyla yüksek transfer ücreti ile anlaşma yapıldığı ve  yüksek maaş üzerinden anlaşma yapıldığı öğrenildi. Maddi zorluklar yaşayan ve bilinçsiz yapılan transferler Düzcespor’un 2024-2025 sezonunda transfer tahtasının kapanmasına sebep oldu.

FORMA GİYMESELER DE PARALARINI ALACAKLAR

Düzcespor’da parasını alamayan oyuncular, başka takımlara göz kırparken bu oyuncuların ligin ikinci yarısında Düzcespor formasını giymemelerine rağmen alacaklarını faizi ile birlikte alacaklar. Bu durum verilen ücretlerin boşa gitmesine ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün  para bulmakta zorlamasına sebep oluyor. Düzce Belediye Başkanı Özlü’nün büyük uğraşlar neticesinde bulduğu paraların da böylece boşa harcandığı görülüyor. 

Ligin ikinci yarısında yapılacak transferlerde de aynı hataların yapılması halinde Düzcespor’un borcunun daha da katlanacağı,  önündeki 5 yılında heba olabileceği düşünülüyor.

Maddi zorluklar yaşayan ve bilinçsiz yapılan transferler Düzcespor’un 2024-2025 sezonunda transfer tahtasının kapanmasına sebep oldu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Yerel Haber (www.duzceyerelhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar