Futsal Grup Maçları Sona Erdi

Okul Sporları Türkiye Futsal yarı final müsabakaları Akçakoca Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Futsal Grup Maçları Sona Erdi
18.04.2013 - 11:52
2790

 Okul Sporları Türkiye Futsal yarı final müsabakaları Akçakoca Spor Salonunda gerçekleştirildi. Yarı finallerde 16 kız ve erkek futsal takımları mücadele etti.

 

Akçakoca ilçesinde yapılan Okullar Arası Futbol Şampiyonası'na Kırıkkale, Zonguldak, Ankara, Bursa, Kırşehir, Düzce, İstanbul'dan 2, Karabük ve Kastamonu temsilcileri mücadele ettiler. Düzce'yi erkeklerde Gümüşova Lisesi, kızlarda ise Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi futsal takımları temsil etti.

 

Erkeklerde Düzce'yi temsil eden Gümüşova Lisesi grubunu 2 galibiyet ve 1 yenilgi ile ikinci sırada tamamlarken, Kızlarda ilimizi temsil eden Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi ise 1 galibiyet ve 2 yenilgi ile grubunu üçüncü sırada tamamladı.

 

Kızlarda İstanbul Pendik Kız Meslek Lisesi, Sakarya ve Çankırı temsilcileri mutlu sona ulaştı. Erkeklerde ise İstanbul Pendik Endüstri Meslek Lisesi,

 

Ankara Deneme Lisesi ve İstanbul Avcılar Lisesi mutlu sona ulaşan takımlar oldular.

 

Dokuz gurupta yapılan olan turnuva Aksaray, Aydın, Düzce, İzmir, Malatya, Mardin, Rize, Sinop, Çanakkale ilerinde düzenlendi. Final karşılaşmaları 26 Nisan 2013 tarihinde Çorum ilinde yapılacaktır.