Kocamanın yerine Rıdvan Dilmen mi

Rıdvan Dilmen, Aykut Kocamanın istifası sonrası kulüp binasına geldi.

Kocamanın yerine Rıdvan Dilmen mi
29.05.2013 - 17:25
1143

 Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın istifa etmesinin ardından kulüp binasında hareketli saatler yaşanıyor. Yönetim kurulu üyelerin hemen hemen hepsi kulüpte bulunurken bir ismin de aralarına katılması kafaları karıştırdı.

TAKIMIN BAŞINA MI GEÇECEK?

Aykut Kocaman'dan boşalan koltuğa kimin oturacağı merakla konusu olurken Rıdvan Dilmen'in bu ziyareti oldukça dikkat çekti. Ünlü yorumcunun saat 14:30 sularında kulüp binasına geldiği görüldü.

Fenerbahçe kulislerinde konuşulan iddiaya göre Rıdvan Dilmen'in sarı lacivertli kulüpte sportif direktör olacak göreve getirileceği yönünde. Rıdvan Dilmen'in şu sıralarda kulüp binasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile görüştüğü belirtiliyor.

3'LÜ ZİRVEDE GÖRÜŞTÜLER

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde gece saatlerinde Rıdvan Dilmen, Aziz Yıldırım ve Abdullah Kiğılı sürpriz bir görüşme gerçekleştirmişti. Bu görüşmeyle ilgili basına herhangi bir açıklama yapılmazken, çeşitli dedikodular ortaya atılmıştı.

JUPP HEYNCKES SÜRPRİZİ

Bunun dışında kulislerde ismi dolaşan bir başka isim de Bayern Münih'i Şampiyonlar Ligi şampiyonu yapan Jupp Heynckes. Alman takımı ile yollarını ayıran deneyimli hoca için Avrupa'dan birçok kulübünde devrede olduğu biliniyor.