Yarın Topbaşı Yapılıyor

2013 – 2014 sezonunda Akçakocaspor ile birlikte ilimizi Deplasmanlı Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek olan Beyköy Belediyespor’da yeni sezon hazırlıkları yarın start alacak...

Yarın Topbaşı Yapılıyor
29.07.2013 - 17:35
733

 Deplasmanlı Bölgesel Amatör Ligde dördüncü sezonunu geçirecek olan Beyköy Belediyespor’da yeni sezon hazırlıkları yarın start alacak. İlk sezonunda ligi dördüncü, ikinci sezonunda 3.ligin kapısından dönen, geçen sezon ise ligi 2. sırada tamamlayan Beyköy Belediyespor’da çalışmalar Şıralık sahasında.

 

1.5 yıldır takımın başında bulunan Nedim Akbulut’tan boşalan Teknik Direktörlük koltuğuna Mudurnuspor, Akçakocaspor, Düzcespor, Gümüşova Belediyespor, Hendekpor ve Düzce İdmanyurduspor takımlarını çalıştıran Kenan Şereflioğlu oturdu.

 

KALANLAR – GİDENLER

 

Beyköy Belediyespor’da iç transferde Bahadır Altın, Gökhan, Çağlar, Selim Özduman, Selman, İsmail Bektaş ile anlaşma sağlandı. Bahadır Kıyak, Soydan Seven, Hüseyin Arslan Düzcespor,  Yasin Ünal Uşak Belediyespor’a transfer oldular. Orçun ise takımdan ayrıldı. Dış transferde kaleci İlker Engin ve Düzce İdmanyurduspor’dan Emre Baykal ile anlaşma sağlandı

 

Yarın yeni sezon hazırlıklarına start verecek olan Beyköy Belediyespor Teknik Direktörü Kenan Şereflioğlu, “Beyköy Belediyespor ilimizi Deplasmanlı Bölgesel Amatör Ligde en iyi şekilde temsile den ekiplerden. Bir kez de şansız bir şekilde 3.ligin kapısından döndü. Böyle başarılı bir kulüpte görev yapacağım için mutluyum ve bana bu görevi layık görenlere teşekkür ediyorum. Yarın çalışmalara start vereceğiz. Hedefimiz kupa maçına kadar hazır hale gelmek” dedi.

 

Teknik Direktör Kenan Şereflioğlu, “Takımın önemli oyuncuları takımdan ayrıldılar. Yerlerini doldurmak adına görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Hedefimiz en kısa zamanda transferi bitirmek” dedi.