Garateh Baleden Tottenhama rest

Real Madridin baş döndüren önerilerine karşın Tottenhamın Gareth Bale için gelen teklifleri elinin tersiyle itmesi Galli oyuncuyu kızdırdı.

Garateh Baleden Tottenhama rest
29.07.2013 - 17:58
1025

 Gareth Bale konusunda Real Madrid'in yürüttüğü agresif transfer politikası; Galli oyuncuyla Tottenham Kulübü arasındaki iplerin gerilmesine yol açtı.


Eflatun-beyazlı ekibin Bale için Tottenham'a yaptığı 100 milyon euroluk teklifi Londra Kulübü’nün değerlendirmemesi Bale'i kızdırırken; Başkan Daniel Levy'nin inadı nedeniyle Galli oyuncunun kırgın olduğu ifade ediliyor.

Bale; geçtiğimiz yıl kulübüyle sözleşme yenilerken başkanla centilmenlik anlaşması yaptıklarını ve baş döndürücü bir teklif gelmesi halinde Tottenham'dan ayrılmasına izin verileceği konusunda el sıkıştıklarını belirtiyor.

Mail Gazetesi’nin haberine göre ise Bale, kariyerinin yönünü değiştirebilecek teklife ret cevabı veren Tottenham başkanının tavrı yüzünden bir daha Londra Kulübü’nde forma giymek dahi istemiyor.
Tottenham Menajeri Andre Villas-Boas da Bale konusunda kendisine yöneltilen sorulara artık yanıt vermekten kaçınıyor. Portekizli teknik adam düzenlediği son basın toplantısında bu konuda artık yorum yapamayacağını söyledi.

RONALDO'YU TARİHE GÖMECEK
Dünyanın en pahalı oyuncusu unvanı halen Cristiano Ronaldo'da bulunuyor. Real Madrid'in 100 milyon euroluk teklifine Tottenham'ın "Evet" demesi halinde Gareth Bale, futbol dünyasının en en pahalı futbolcusu olarak tarihteki yerini alacak.