“Bir Üst Lig İçin Yola Çıktık Fakat Hüsran Yaşadık”

2012 – 2013 sezonunda Düzce Deplasmanlı İkinci Amatör Lig B grubunda mücadele eden ve sezonu 21 puanla üçüncü sırada tamamlayan Kirazlıspor Yönetim...

“Bir Üst Lig İçin Yola Çıktık Fakat Hüsran Yaşadık”
30.07.2013 - 15:47
999

 2011 – 2012 sezonunda Düzce Deplasmanlı Birinci Amatör Lige katılmayarak İkinci Amatör Lige düşen Kirazlıspor, B grubunda Cumayeri temsilcisi Özsüt Avlayanspor, Kaynaşlı temsilcisi Tavak Çimenspor, Gölyaka temsilcisi İçmelerspor, Çilimli temsilciler Yeni Vakıfspor, Yaylaspor ve Cumayeri Belediyespor takımları ile mücadele etti.

 

Kirazlıspor B grubunda 7 galibiyet ve 5 yenilgi alarak sezonu 21 puanla üçüncü sırada tamamladı. 31 gol atarken, kalesinde ise 26 gol gördü.

 

GOLCÜLER :

 

Kirazlıspor’da  Adem 7, Özgür 3, Muhammet, Yusuf, Murat, Uğur, Sercan 2, Sergen, Mustafa, Erhan, Kenan ve Okan ise 1 gol attı.

 

21 puanla sezonu üçüncü sırada tamamlayan Kirazlıspor Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Aldemir, hedefe ulaşamadıklarını belirterek, “Sezona ilk iki sırayı elde etmek ve adımızı 1. Amatör Lige yazdırma parolası ile girdik. Ne yazık ki Hedefe ulaşamadık. Bunun en büyük nedeni ise ilk yarı performansımız. Sadece 2 galibiyet aldık. Biri hükmen. İkinci yarı ise 5 galibiyet aldık ve sezonu üçüncü sırada tamamladık” dedi.

 

Kirazlıspor Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Aldemir, “Sezon başı kadromuza genç futbolcular kattık. Bu gençler tecrübe kazandılar. Gelecek senelerde ise bize büyük katkı sağlayacaklar” dedi.